#WYROLOWANI – Zdobądź wałek! Wyzwanie z Movo Training i Zabiegane.com

#WYROLOWANI OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY

Właśnie skończyła się nasza zabawa i tak oto swoją własną rolkę od Movo Roller Hard otrzymuje ➡➡ Ewa Urbanek. 👏 W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” oto jak radzi sobie z pospinanymi mięśniami:▶▶▶ „…po każdym treningu najpierw roluje mięśnie. Jestem już na takim etapie, że wiem kiedy nad daną partią mięśniową muszę dłużej popracować rolką lub piłeczką od tenisa. Następnie po rolowaniu rozciągam mięśnie. Często też gdy czuję się bardzo pospinana to leżę na dużej piłce o średnicy 65 cm. Jest to zwykłe leżenie tzn. pośladki leżą na piłce, plecy na łóżku, nogi zwieszają po bokach piłki – a po dłuższym czasie boli w biodrach i łydkach…” ➡➡➡ Serdecznie gratulujemy Ewie 👏👏👏

*****************

Zapraszamy na nasze nowe Wyzwanie #WYROLOWANI, w którym do wygrania jest wałek do automasażu Movo Roller Hard.

ZASADY:

  1. Napisz w kilku zdaniach o swoich problemach związanych z „pospinanymi” mięśniami po bieganiu, ćwiczeniu, a być może od ciągłego siedzenia przy biurku i podziel się z nami swoim sposobem, jak radzisz sobie z tym problemem.
  1. Komentarz zostaw pod tym wpisem na naszym blogu.
  1. Wyzwanie trwa od 12.04.2018 do 26.04.2018.

Spośród odpowiedzi wybierzemy jedną, naszym zdaniem najciekawszą, a autora nagrodzimy wałkiem do automasażu Movo Roller Hard.

Zapewne znacie to uczucie, gdy następnego dnia po treningu, nie możecie się ruszyć. Dużym wyzwaniem staje się wtedy swobodne wsiadanie do auta, nie mówiąc już o chodzeniu po schodach.

Nam – Zabieganym – to doznanie spiętych mięśni towarzyszy na szczęście już coraz rzadziej, a jeśli się pojawia to tylko i wyłącznie przez lenistwo, kiedy po treningu lub bieganiu nie chce nam się poświęcić 15 minut, żeby zadbać o swoją mobilność.

Niestety za TAKIE LENISTWO można zapłacić najwyższą cenę, a mianowicie „ZAFUNDOWAĆ SOBIE KONTUZJĘ”, a co za tym idzie, wyłączyć się ze sportu na czas dochodzenia do pełnej sprawności fizycznej.

W związku z tym, iż nie wyobrażamy sobie życia bez aktywności fizycznej, zaprzyjaźniłyśmy się już na dobre z rolkami do automasażu. W niedługim czasie przekonałyśmy się, że takie rolki fantastycznie sprawdzają się również do regeneracji mięśni po bieganiu.

I właśnie taką rolkę możecie wygrać, biorąc udział w Wyzwaniu #Wyrolowani.

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą Movo Training koniecznie dodajcie do obserwowanych ich profile na FB i IG. A jeśli interesują Was filmy instruktażowe z automasażu subsktybujcie ich kanał YT.

 

Zabiegane