Gwiazdkowe Wyzwanie – finał z Audictus

Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie biegania bez ulubionej muzyki w uszach. Czasem są to energetyczne kawałki, które ułatwiają utrzymanie stałego rytmu, innym razem spokojne nuty na długie wybiegania.

Dość długo biegałam ze standardowymi słuchawkami od telefonu… na długim kablu, który zawsze doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Jednak już mnie nie doprowadza, bo trochę przez szczęśliwy zbieg okoliczności, trochę przypadek, zmieniłam je na bezprzewodowe słuchawki polskiej marki Audictus model ENDORPHINE (red).

Audictus endorphine Zabiegane.com

Piszą o sobie:

Pasja to czas, wytrwałość, konsekwencja i autentyczność. Pasja nigdy się nie nudzi, tak jak dobra muzyka. Audictus to produkty powstałe dzięki pasji i w hołdzie dla niej. Naszą pasją jest muzyka, dźwięki są naszym światem.

A to widać, słychać i czuć 🙂 w produktach Audictus.

Posiadają w ofercie dwie główne linie produktów:

♦ na trening – „słuchawki bezprzewodowe dla osób aktywnych fizycznie”

na co dzień – ” słuchawki nauszne i głośniki dla miejskich podróżników”

 

Audictus

Mają ciekawy design, są proste w obsłudze a z oferty słuchawek sportowych można wybierać pomiędzy kilkoma modelami.

Nie będę tu pisać na wyrost recenzji tych słuchawek, bo na to zbyt wcześnie – za krótko ich używam. Zawsze miałam obawy przed słuchawkami dokanałowymi, myślałam sobie, że to nie dla mnie, że będę czuła dyskomfort. Na szczęście się myliłam i jak do tej pory model ENDORPHINE (red) świetnie się u mnie sprawdza. Jak sama nazwa sugeruje, ułatwiają wydzielanie endorfin, co w połączeniu ze zwykłą pobiegową dawką, daje nam podwójną dawkę hormonu szczęścia.

Co otrzymujemy w komplecie?

Oprócz słuchawek z elastycznymi, silikonowymi haczykami, pozwalającymi na stabilne umieszczenie słuchawek w małżowinie, mamy trzy pary silikonowych wkładek w różnych rozmiarach, tak aby móc dobrać odpowiedni dla siebie. Prosty i poręczny pilot sterowania znajduje się na przewodzie, po prawej stronie.

Audictus endorphine Zabiegane.com

Na koniec naszego Gwiazdkowego Wyzwania mamy dla Was niespodziankę !!!

Aż trzy osoby otrzymają nagrody od naszego sponsora firmy Audictus.

Zadanie nie było łatwe, bo każda z nas miała swoich faworytów. Jednak doszłyśmy do porozumienia i tak oto prezentuje się lista nagrodzonych:

1. Słuchawki Endorphine (do wyboru spośród trzech kolorów) -> Mariusz Gut

2. Słuchawki Explorer -> Kasia Gaweł-Łoboziak

3. Worek sportowy na buty (wodoodporny) -> JustynaHalina

 

Serdecznie Wam gratulujemy !!

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę, dzielenie się z nami swoimi zdjęciami i motywowanie do biegania! Fajnie było Was wszystkich gościć u nas na blogu 🙂

Mamy nadzieję w tym Nowym 2019 Roku również nie odpuszczać i przygotować dla Was kolejne niespodzianki oraz nowe wyzwania sportowe!

 

Pozdrawiamy

Zabiegane.com