Podsumowanie #latozUA

20 sierpnia zakończyłyśmy Wyzwanie biegowe #latozUA, które prowadziłyśmy we współpracy z amerykańską marką sportową Under Armour.

Chalange rozgrywał się na Instagramie, gdzie uczestnicy, którzy chcieli się z nami bawić, umieszczali swoje zdjęcia ze ścieżek biegowych, na których widoczne było logo Under Armour. Prace były fantastyczne, bardzo pomysłowe i mega kreatywne. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia biegaczy, wpiszcie na Instagramie #latozUA 🙂

Zasady były bardzo proste, a nagrody fantastyczne! Od początku trwania Wyzwania, co 2 tygodnie, wybierałyśmy zdjęcie, które nam się podobało i nagradzałyśmy ubraniami i akcesoriami od Under Armour. Szczęśliwcy otrzymali plecaki, czapeczki, koszulki, szorty UA.  Gratulujemy!

Ale to nie koniec! Zgodnie z zasadami na koniec Wyzwania, miałyśmy wybrać jedną osobę, która otrzyma wybrane przez nią buty biegowe Under Armour wartości do 500 zł, dostępne w sklepie http://www.mmsport.com.pl/.

TAAAADAAAM!

Zwycięzcą Wyzwania #latozUA jest @radosnezyciekatarzyny. Gtatulujemy!

Dziękujemy Wam za udział w Wyzwaniu i zachęcamy do obserowania naszych profili na Instagramie i Facebooku, no i oczywiście odwiedzanie nas na blogu. Już wkrótce odpalamy nowy konkus 🙂