Podsumowanie wyzwania Justyny G.

3 marca br. zakończyłyśmy Noworoczne Wyzwanie Justyny!

Bardzo dziękujemy Wam za aktywność, umieszczanie zdjęć (#zabieganeprzygotowania2017), bicie rekordów, dzielenie się swoimi pasjami, a przede wszystkim za ogromną dawkę motywacji.

Każdego tygodnia wynagradzałyśmy osoby, biorące udział w Wyzwaniu wspaniałymi nagrodami od Partnerów naszej Akcji. Mamy nadzieję, że upominki były dla Was dodatkowym motorem do działania i pomagały w osiąganiu celu.

Tak jak obiecałyśmy, po zakończeniu Wyzwania wylosowałyśmy jedną osobę (#zabieganerekord2017), która otrzyma od nas Nagrodę główną! UWAGA! UWAGA!

Zwycięzcą jest @rungelika_plich (Instagram). Gratulujemy!!!

 

Nagrody w ramach wyzwania, ufundowały Firmy:

Nagroda główna:

Shape It – zestaw produktów. Shape It to kobieca strona suplementów. Produkty idealne dla każdej aktywnej kobiety – odżywki, koncentraty, batony i wspaniała zdrowa żywność oraz witaminy od Sensilab.pl – w tym mąki kokosowe, migdałowe, orzechy, mleka roślinne – jednym słowem super żywność!

Nagrody cotygodniowe:

Under Armour –  nagrody niespodzianki. Under Armour ma w swojej ofercie świetną jakościowo odzież sportową oraz cudowne buty, które same niosą po ścieżkach biegowych (wiemy, bo same w nich biegamy 🙂 )

Full Mellow – zestawy kosmetyków. Każdy zasługuje na relaks i odpoczynek, a jeśli do kąpieli doda się cudowne kule, sole i babeczki kąpielowe od Full Mellow, to od razu nabiera się chęci na kolejny trening 🙂 Sprawdzone przez nas 🙂

Noble Health – kolagen dla sportowców. Producent suplementów wzmacniających ciało i urodę. Sztandarowymi produktami Marki są kosmetyki i tabletki z kolagenem morskim (rybim). Są naprawdę skuteczne – zapoznałyśmy się z nimi osobiście 🙂

Alpi Smaki – masła orzechowe Basia Basia. Cudownie pyszne, z bardzo dobrym składem i niezwykłymi dodatkami (np. masło orzechowe z białą czekoladą, mniam). U nas na blogu znajdziecie przepis na wypieki z użyciem masła migdałowego Alpi Smaki.

WKSklep – zestaw z shakerem i odżywką białkową. Zestaw dla prawdziwych Dzików 😉 i osób dbających o zbilansowaną dietę.

 

Dziękujemy Partnerom za udział w naszej Akcji, a wszystkich Czytelników zapraszamy na kolejne wyzwanie z cyklu Zabiegane w Akcji! (już wkrótce).

 

products-headergrafika_bialko-z-bidonembasia_basiababeczka

 

 

 

 

 

 

nagrodyunder_2kolagen_nagroda_zolty