Jak pokonać zimę? Luty podkuj buty!

Samopoczucie spada, dni są ciemne, zimno, nic się nie chce… Postanowienia noworoczne też się rozpłynęły w styczniowej mgle. STOP! Zabiegane pomogą Wam przetrwać zimę. Realizować systematycznie cele, żebyście w pełnej formie i z uśmiechem na ustach wystartowali w wiosennych biegach.

W najbliższym miesiącu będziemy Was motywować i zachęcać do aktywności.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga – jak zwykle trzy razy w tygodniu będzie czekał na Was nowy wpis.

Oczywiście zachęcamy Was również do obserwowania naszych fanpejdży na Instagramie i Facebooku. Będzie nam bardzo miło, jeśli dodatkowo zostawicie nam komentarze i lajki 🙂

W lutym na www.zabiegane.com przeczytacie m.in. o tym, jak uniknąć kontuzji w trakcie treningów. Na naszym blogu będziecie mogli zapoznać się ze wskazówkami i poradami, które skonsultowałyśmy z profesjonalistami, stykającymi się na co dzień z przypadłościami biegaczy.

Silne ciało, to mocne ciało! Aby je wzmacniać, trzeba wciąż nad nim pracować. Żeby robić to z przyjemnością, sięgajcie po sprzęt, na którym lubicie ćwiczyć. Od nas dostaniecie kilka propozycji ćwiczeń z kettlami i taśmami trx.

Treningi treningami, ale trzeba znaleźć czas na regenerację, urodowe przyjemności i modę biegową. O tym również przeczytacie w lutowych wpisach na www.zabiegane.com.

Biegamy, ćwiczymy i jemy 🙂 Będziemy miały dla Was przepisy na zdrowe napoje i ciasta, które dodają energii.

W związku z tym, że przygotowujemy się do marcowego startu w Półmaratonie Warszawskim, napiszemy Wam o alternatywnym sposobie na przebiegnięcie dystansu 21 km 🙂

Pojawią się też propozycje biegów zorganizowanych, o których będziecie mogli przeczytać w naszym KALENDARZU IMPREZ (po kliknięciu w wybrany event biegowy, zostaniecie przeniesieni na szczegółowy opis imprezy, w którym znajdziecie link do zapisów).

Oczywiście nie zabraknie Wyzwań, w których będziemy rozdawać nagrody!

Zapraszamy Was serdecznie na luty z Zabieganymi, ponieważ my znamy odpowiedź na pytanie: Jak przetrwać zimę?