Pomysł na prezent dla biegacza

Zbliżają się Święta, czas rodzinny, czas na bycie razem, na radość i rozmowy przy wigilijnym stole. Generalnie czas to produkt deficytowy w tym zabieganym świecie i dlatego jest to największy prezent, jaki możemy ofiarować bliskim, aby dopełnić magię świąt.

Święta to również czas prezentów tych bardziej przyziemnych, materialnych. Mimo, że coraz bardziej obrastamy w rzeczy, to jednak bez niektórych nie sposób się obejść, zaś inne z kolei dostarczają nam mnóstwa przyjemności i radości.

Jaki zatem wybrać prezent dla biegacza?

 

Zapytałam kilkoro znajomych biegaczy, jaki prezent chcieliby otrzymać od Świętego Mikołaja. Oto ich „życzenia”:

Łukasz
Czapka do biegania, bo swoją zgubił na Runmagedonie.

Moje propozycje dla Łukasza:

Zestaw Czapka Thermonet Buff Solid Grey Castlerock lub Yellow Fluor

prezent dla biegacza czapka Buff Zabiegane.com

prezent dla biegacza czapka Buff Zabiegane.com

plus Chusta Thermonet Buff® Arrowhead Multi

prezent dla biegacza komin Buff Zabiegane.com

lub Kominiarka Thermonet Baclava Buff Arrowhead Multi

prezent dla biegacza kominiarka Buff Zabiegane.com

Sama nigdy nie biegałam w kominiarce, ale po ostatnim wybieganiu, kiedy miałam wrażenie, że twarz mi odpadnie, sama biorę ją pod uwagę.

Tym bardziej, że kusząco brzmi opis zalet nowej tkaniny wykonanej w technologii: Thermonet® – jest to bardzo drobna, lekka tkanina techniczna o wyjątkowej izolacji termicznej, ponieważ utrzymuje ciepło nawet cztery razy dłużej niż produkty wytwarzane z mikrofibry. Materiał szybkoschnący powoduje, że ten produkt nie zamarza nawet w bardzo niskich temperaturach, unikajamy w ten sposób wahań temperatury ciała. Jego bezszwowa konstrukcja umożliwia większą swobodę ruchu, co czyni go jeszcze wygodniejszym.

 

Justyna
Gumy treningowe, które wzbogacą i urozmaicą jej treningi oraz wspomogą stretching.

Gumy treningowe, tzw. gumy oporowe, które można wykorzystywać do kompleksowego treningu całego ciała: zarówno siły, wytrzymałości jak i szybkości. Świetnie sprawdzą się również podczas stretchingu, poprawiającego regenerację. Gumy mogą wspomagać trening z wykorzystaniem sprzętu wymagającego asysty, zwiększając bezpieczeństwo ćwiczeń i niwelując ryzyko kontuzji np. przy podciąganiu na drążku.
Ważne, aby były solidnie wykonane, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długą żywotność oraz niezmienny opór.

GUMA POWER BAND 200 TSR PRO

prezent dla biegacza GUMA POWER BAND Zabiegane.com

prezent dla biegacza GUMA POWER BAND Zabiegane.com

Edyta

Plecak do bieganiaczyżby w planach były dłuższe dystanse albo biegi górskie?

Moje propozycje dla Edyty:

Plecak do biegania SALOMON S-LAB SENSE 2 SET, to idealny prezent dla biegacza – minimalistyczny plecak biegowy, który pomieści cały niezbędny sprzęt. Jest bardzo lekki i dobrze dopasowany, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał podczas biegów typu trail

 

prezent dla biegacza plecak Zabiegane.com

lub PLECAK SJ ULTRA VEST 3.0 GRAPHITE – plecak/kamizelka z wieloma kieszonkami i zakamarkami, aby zmieścić to, co niezbędne – od pieszej wycieczki, po stu kilometrowy bieg ultra w górach 🙂

prezent dla biegacza plecak Zabiegane.com

 

 

A jak u Was? Wybraliście już coś dla bliskich, a może dla siebie? Przyznajcie się 🙂

Justyna G.