Wyzwanie – POKONAJ LENIA!!!! #pokonajlenia

Pokonaj lenia! Hasło stare jak świat, ale jakże aktualne, zwłaszcza w zimowe miesiące.

Samopoczucie spada, dni są ciemne, zimno, nic się nie chce… Postanowienia noworoczne też się rozpłynęły w zimowej mgle!

Dlatego mamy dla Was Wyzwanie z niespodziankami !

Termin:

od 16-02-2018 [piątek] do 16-03-2018 [piątek]

Zasady:

♥ Zrób zdjęcie w chwili, kiedy POKONAŁEŚ LENIA – pomimo, że NIC Ci się nie chciało, pokonałeś swoją słabość: biegasz, ćwiczysz na siłowni lub w domu, „walczysz” z kettlami……

♥ Umieść zdjęcie w komentarzu pod wpisem na naszym blogu z #pokonajlenia

Uwaga! Co tydzień będziemy wybierać osobę, która otrzyma od nas niespodziankę!!

 

Trzecia niespodzianka, w tygodniu od 07-03-2018 [środa] do 16-03-2018 [piątek], to:

Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet mamy dla Was do wygrania dwa zestawy kosmetyków firmy  Lirene, które pomogą Wam w walce z „pomarańczową skórką”. Szczegóły dotyczące zestawu kosmetyków znajdziecie TU.

 

*****************************************************

Trzecią niespodziankę wygrała Miłka 

„(…)Progres cieszy. W każdej dziedzinie. Jedni muszą na niego pracować krócej, inni dłużej, jedni ciężko, inni lżej… ;). Każdy ma inne możliwości i warunki. Dlatego nie można porównywać się do innych. Najlepiej porównywać się do samego siebie ;). (…)”

*****************************************************

Druga niespodzianka, w tygodniu od 26-02-2018 [poniedziałek] do 05-03-2018 [poniedziałek], to:

Rewelacyjna odżywka wysokobiałkowa firmy ActivLab o bardzo uniwersalnym składzie ! Łączy w sobie zalety koncentratu i izolatu białek serwatki – sprawdzi się zarówno zaraz po treningu, jak i w ciągu dnia jako wzmocnienie słabszych posiłków. Bardzo dobrze smakuje i bezproblemowo się rozpuszcza. Każda porcja charakteryzuje się aż 76% koncentracją pełnowartościowych protein o niemal idealnym aminogramie.

Formuła odżywki oparta została o koncentrat i izolat białka serwatki zapewnia znakomity aminogram, bliski profilowi aminokwasowemu białka wzorcowego.

Na uwagę zasługuje fakt wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz EAA, które wpływają na przyśpieszenie regeneracji i rozwoju tkanki mięśniowej. Oczywiście dzięki zróżnicowany źródłom protein, których szybkość przyswajania jest różna, zapewniasz swoim mięśniom stały dostęp do aminokwasów przez dłuższy czas.

Właśnie z tego powodu jest to bardzo uniwersalny preparat, który z powodzeniem można stosować zarówno w ciągu dnia (jako wzmocnienie ubogich w proteiny posiłków), jak i zaraz po treningu. Zawiera wszystkie najważniejsze frakcje białka serwatkowego, wspomagające m.in. układ odpornościowy: laktoglobuliny, laktoalbuminy, immunoglobuliny oraz laktoferrynę.

Sam wybierasz smak 🙂

*****************************************************

Drugą niespodziankę wygrała Anna  – „No dobra. W zeszłym tygodniu Michał utopił lenia i chyba wszystkim nam to na dobre wyszło! Ja tym razem, pokonałam go na siłce. Podstępnie zaciągnęłam na salę i łapiąc sposobność uwięziłam pod skrzynią! Następne dwie godzinki treningu to był totalny odlot! Akcję #pokonajlenia zakończyłam stuprocentowym sukcesem!”

Miniatura

*****************************************************

 

Pierwsza niespodzianka, w tygodniu od 16-02-2018 [piątek] do 23-02-2018 [piątek], to:

Mixer Promixx 2.0 od Firmy Promixx – wraz z 10 saszetkami protein EQ.

Mixer posiada silniczek z akumulatorkiem ładowanym przez USB i jest niezbędny dla każdego trenującego. Bez trudu rozmieszacie w nim suplementy czy izotoniki i zabierzecie go na trening, ponieważ dodatkowo służy jako pojemnik na napoje.

*****************************************************

Pierwszą niespodziankę w wyzwaniu Pokonaj lenia wygrał Michał [26-02-2018]„#pokonajlenia Wstań rano choć możesz pospać dłużej, weź siekierę i wyrąb swoj własny osobisty przerebel💪💪💪Potem w sumie jakieś 25 minut w wodzie 1,5 stopnia i leń zamordowany…tfu przepraszam zamorsowany😉 Efekt dzien zakończyłem 16 km biegu. A jutro?
Jutro z samego rana idę mordować lenia od nowa 😁😁😁😁”

Gratulujemy Michałowi!!

 

Wkrótce kolejne niespodzianki!

Zapraszamy

Zabiegane.com