Nowy Rok … NOWY REKORD!

Przypominamy Wam o naszej zabawie na początek roku 2017!

Na czym ona polega?

Otóż uczestnicy sami sobie rzucają wyzwanie. Wyzwanie to oczywiście cel sportowy, który chcą osiągnąć w trakcie trwania naszej zabawy. Cel powinien być ambitny, bo to przecież wyzwanie, ale jednocześnie realny do osiągnięcia.

START miał miejsce 04.01.2017 a koniec zaplanowany jest na 04-03-2017.

Zasady:

Wyznaczcie sobie cel sportowy i krótko go opiszcie na Facebooku/Instagramie pod naszą grafiką konkursową lub na naszym blogu pod Wyzwaniem. Jaki to może być cel? np. w ciągu 2 miesięcy pobiję swój rekord życiowy i przebiegnę 15 km (nigdy do tej pory tego nie zrobiłem), stanę na rękach, zrobię clean kettlem z 20 kg itp.

Dzielcie się swoimi zmaganiami i przygotowaniami do realizacji celu/pobicia rekordu i umieszczajcie swoje zdjęcia/filmiki na Facebooku lub Instagramie lub na naszym blogu pod Wyzwaniem, oznaczając je #zabieganeprzygotowania2017. Wśród uczestników wyzwania co tydzień losujemy szczęśliwca, który otrzymuje od nas NAGRODĘ.

♥ Pod koniec Wyzwania tj. w pierwszym tygodniu marca poprosimy Was o umieszczenie na Facebooku lub Instagramie lub na naszym blogu pod Wyzwaniem zdjęcie/film, na którym zdobywacie Wasz sportowy cel oraz oznaczcie go #zabieganerekord2017.

♥ Wśród uczestników, którzy podjęli Wyzwanie, wyznaczyli sobie cel i go zrealizowali do 04-03-2017 oraz podzielili się z nami swoim dokonaniem [zdjęcie/film oraz oznaczyli #zabieganerekord2017], rozlosujemy SUPER NAGRODY!!!

Do dzieła wiosna już TUŻ TUŻ

Zapraszamy serdecznie!

Dotychczasowe nagrody w ramach wyzwania, ufundowały firmy:

♥ Under Armour –  2 x nagroda niespodzianka 😉

♥ Full Mellow – zestaw kosmetyków

♥ Noble Health – Kolagen dla sportowców
babeczkanagrodyunder_2kolagen_nagroda_zolty

nagrodaunder_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

c.d.n