WYZWANIE – przebiegnij 100 km w październiku i zdobądź nagrody!

Spróbuj zmierzyć się z naszym Wyzwaniem i przebiegnij w sumie 100 km w październiku.

Promotorką Wyzwania jest Justyna G., która za cel postawiła sobie jesienne 100 km!

Regularny trening co kilka dni na pewno stanie się kluczem do sukcesu. Startujemy więc z Wyzwaniem i będziemy podliczać kilometry przebiegnięte w październiku.

Żeby dodatkowo Cię zmotywować, co tydzień nagrodzimy wybrane przez nas osoby, które podejmą się Wyzwania. TO MOŻESZ BYĆ WŁAŚNIE TY!

ZASADY:

♦ wstawiaj w komentarzach pod tym wpisem, zdjęcia ze swojego treningu biegowego wraz z odczytem z zegarka/aplikacji (żebyśmy my i inni Uczestnicy Wyzwania mogli motywować się Twoim wynikiem)

♦ zabawa trawa przez cały październik, a Ty wstawiaj zdjęcia z każdego swojego treningu. Tylko pamiętaj: jeden trening = jedno zdjęcie pod Wyzwaniem

Zapraszamy!

Zabiegane

#100km #100kmwpazdzierniku10-11-2018

Mamy dla WAS kolejną niespodziankę! Jeszcze jedna osoba zostanie obdarowana!

Za konsekwencję i wytrwałość, za uśmiech pomimo niesprzyjającej pogody!

Karolina Chodowiec również osiągnęła cel #100kmwpazdzierniku! Podwójne gratulacje!

Karolina otrzymuje od nas podkolanówki kompresyjne Royal Bay – kolor i typ kompresji dopasowany do jej gustu i potrzeb.

podkolanówki kompresyjne Royal Bay Zabiegane.com

Karolina – serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w celu uzgodnienia „parametrów” 🙂 nagrody i podania danych do wysyłki niespodzianki.09-11-2018

Październik minął a z nim zakończyło się nasze Wyzwanie. Wszystkim serdecznie gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu i dziękujemy, że razem z nami nabijaliście październikowe kilometry. Wiemy z doświadczenia, że razem jest po prostu łatwiej:)

Jak się okazuje, nie tylko Justyna G. dała radę wybiegać zaplanowane 100 km w październiku (licznik zatrzymał się na  111km) 🙂

Cel osiągnęła również Lila Mar, która jako trzecia otrzymuje od nas box niespodziankę z kosmetykami od Tisane i Salco.

Tisane i Salco

Lila Mar – serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w celu podania danych do wysyłki niespodzianki.25-10-2018

Jeszcze 6 dni października i naszego październikowego wyzwania #100kmwpazdzierniku! Justyna G. wybiegała już 80km w ramach wyzwania. A jak Wam idzie?

Drugim biegaczem, który otrzyma od nas niespodziankę w ramach zasady „jak nie kijem to marchewką” jest Mariusz Gut.

Mariusz otrzymuje zestaw kosmetyków z linii SPORT marki Mg12. Produkty z tej linii to najprostsza i najbardziej efektywna metoda regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku, takim jak bieganie, trening aerobowy czy siłowy.

mg12 Zabiegane.com

W skład zestawu wchodzi:

Żel pod prysznic Mg12, który regeneruje ciało po intensywnym treningu, przywracając skórze nawilżenie. Zwiększona ilość magnezu w żelu powoduje, iż po naniesieniu preparatu na skórę rozpoczyna się proces jego przyswajania. Trwa on również po zakończeniu kąpieli. Stosując żel, nasz organizm jest zregenerowany, a skóra jest jędrna i sprężysta.

Oliwa magnezowa Mg12 jest doskonałym uzupełnieniem kąpieli magnezowych lub z wykorzystaniem żelu pod prysznic. Łagodzi nadwyrężone stawy i mięśnie po przetrenowaniu oraz wspomaga proces rekonwalescencji u osób dochodzących do pełnej sprawności po kontuzji lub poważnym urazie. Oliwa rozgrzewa opuchnięte miejsca na skórze, poprawiając przy tym ukrwienie dzięki zawartej w niej kamforze. Łagodny skład umożliwia stosowanie produktu jako oliwka do masażu sportowego oraz jako naturalny dezodorant neutralizujący nieprzyjemny zapach. Produkt zawiera niewielką ilość kamfory, dzięki której skóra jest delikatnie rozgrzana i pobudzone zostaje krążenie.

Serdecznie gratulujemy!

Kciuki wciąż zaciśnięte!, żeby wszyscy osiągnęli swój cel!!17-10-2018

Justyna G. ma już na liczniku  66 km. A jak Wam idzie realizacja celu #100kmwpazdzierniku?

Pierwszą osobą, która zostaje przez nas nagrodzona jest Justyna.

Justyna otrzymuje okulary sportowe firmy Arctica (model do wyboru ze strony www.arctica.pl/okulary-sportowe)!

Wszystkie produkty marki Arctica od początku istnienia związane są ze sportem i aktywnością fizyczną. Oferowane okulary oraz akcesoria dedykowane są zarówno dla zawodowców, jak i amatorów.
Akcesoria Arctica cechuje najwyższa jakość, trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki temu firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, zwłaszcza tym, którzy cenią komfort oraz wygodę użytkowania a także chcą mieć pewność, że zakupione okulary czy gogle będą efektywnie spełniać swoje zadania i wytrzymają dłużej, niż jeden sezon !

arctica okulary Zabiegane.com

Serdecznie gratulujemy!

Za wszystkich trzymamy kciuki, żeby osiągnęli swój cel.

Wszystkich zachęcamy do podjęcia wyzwania i wspólnej zabawy, bo kolejne niespodzianki już czekają. Do Wyzwania możecie dołączać przez cały październik!!!

Zabiegane