Balsam Tisane na ustach wszystkich!

Lato w pełni. Nie zapominajmy o ochronie skóry, również ust, przed promieniowaniem UVA/UVB. Tu z pomocą przychodzi nam Tisane i balsam do ust.

Co prawda czerwiec okazał się być bardziej letni, niż lipcowe dni, ale i tak mimo licznych opadów, silne słońce zaszczyca nas swoją obecnością. Uprawiając sporty na zewnątrz jesteśmy pięknie opaleni, witamina D3 wytwarzana w naszym organizmie dzięki silnemu nasłonecznieniu, daje nam kopa do działania.

Wiecie jednak, że ze słońcem „trzeba uważać” i jego pozytywny wpływ na nasz organizm równoważy się często z negatywnymi skutkami, jakie promieniowanie pozostawia na naszej skórze.

 

Chrońmy się!

 

SKÓRA

Stosowanie preparatów z odpowiednimi filtrami i tak pozwoli nam się delikatnie opalić oraz nabrać wakacyjnego „looku”. Krem z filtrem na ciało i na twarz zabezpieczy nas przed utratą kolagenu w skórze, na skutek ekspozycji na słońce i zminimalizuje czas na pojawienie się zmarszczek, czy pogłębienie istniejących. Nie zapominajcie o tej ochronie!

OCZY

Promienie UV „atakują” też oczy. Okulary z filtrem i daszek to zestaw obowiązkowy na przebieżki w letnim słońcu.

USTA

Tak, tak – usta też musimy chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i niekorzystnym wpływem innych czynników atmosferycznych. Na rynku pojawiła się właśnie pomadka dedykowana dla osób aktywnych Tisane Sport. Tisane jest dość znaną polską marką kosmetyków ziołowych, ze swoim flagowym produktem – balsamem do ust Tissane Classic.

W to lato Tisane uszczęśliwiło nas wygodnym i poręcznym sztyftem do ust, który zawiera filtry przeciwsłoneczne (UVA/UVB) SPF 30. Tisane balsam do ust regeneruje też naskórek uszkodzony wskutek działania słońca, wody, wiatru, czy soli morskiej. Pomaga w przypadku otarć i opryszczki. Zmiękcza, odżywia i nawilża spierzchnięte usta.

Jak więc widzicie Tisane Sport jest idealne do stosowania latem, nie tylko podczas biegania, ale również jazdy rowerem, uprawiania sportów wodnych czy podczas górskich wędrówek.

 

Mamy dla Was propozycje rytuału pielęgnującego usta:

♦ na trening, podczas silnego nasłoneczniania, zastosujcie Tisane balsam do ust (wersja Sport), aby chronić usta przed promieniowaniem i wysuszeniem
◊ zabierzcie ze sobą Tisane Sport, aby pielęgnować usta również podczas treningu
♦ po powrocie do domu, zastosujcie peeling do ust Tisane, aby Wasze usta pozostały gładkie. Peelingiem wykonujcie delikatny masaż, który poprawi  ukrwienie warg oraz sprawi, że usta będą jędrniejsze i zdrowo zaróżowione (taki zabieg należy wykonywać max 3 razy w tygodniu)
◊ na koniec posmarujcie usta wybranym balsamem Tisane

szminka Tisane - Zabiegane.com

 

 

UWAGA! WKRÓTCE BĘDZIEMY MIAŁY DLA WAS ZABAWĘ, W KTÓREJ DO WYGRANIA BĘDĄ ZESTAWY OD TISANE!

 

Edyta