Zabiegane.com mają urodziny

Właśnie minął rok od czasu, kiedy opublikowałyśmy pierwszy wpis na blogu Zabiegane.com. Przy tej okazji chcemy Wam bardzo podziękować za to, że nas tak często odwiedzacie i przypomnieć Wam o naszej misji związanej z prowadzeniem bloga. Zapraszamy do przeczytania kilku słów o każdej z nas.

 

Zabiegane.com to miejsce stworzone dla kobiet ciekawych świata, poszukujących w życiu radości i nowych wyzwań. Kobiet, które już dawno wiedzą albo dopiero powoli odkrywają, że składają się z trzech integralnych elementów – duszy, umysłu i ciała.

W życiu Zabieganych nie brakuje miejsca na sport (zwłaszcza bieganie – w końcu jesteśmy Za-biegane), czasu na dobre i zdrowe jedzenie, jak również na eksperymentowanie z pielęgnacją urody. Zabiegane przykładają dużą wagę do rozwoju zawodowego i intelektualnego. Dbają o swoją edukację, podnoszą kompetencje, szukają nowych rozwiązań. Wszystko po to, aby życie przynosiło im satysfakcję.

Zabiegane.com jest synonimem damskiej torebki, w której znajdziecie nie tylko rzeczy niezbędne na co dzień, jak zdrowy posiłek, ubranie do ćwiczeń, kosmetyki, komputer do pracy czy telefon, ale też to, co jest bliskie Waszej duszy – ulubioną książkę, podręcznik rozwoju osobistego lub zabawkę wrzuconą przez dziecko.  Znajdzie się też miejsce na spersonalizowany, piękny i kobiecy prezent dla mamy czy koleżanki.

Zabiegane Justyna S., Edyta K. i Justyna G.

W torebce Zabieganej mieści się więc wszystko co łączy potrzeby duszy, umysłu i ciała oraz ułatwia i pozwala cieszyć się życiem, sprawnie go organizować, dokonywać słusznych wyborów i realizować wszystkie postawione cele w Waszym Zabiega-nym życiu.

Zabiegane.com powstało ze starcia trzech osobowości zupełnie różnych kobiet – Justyny Grabowskiej, Edyty Kremer oraz Justyny Sobora, które połączyło zamiłowanie do sportu, wspólne zainteresowania, umiejętność celebrowania życia, pragnienie poszukiwania radości a przede wszystkim ogromna chęć stworzenia swojego miejsce na ziemi.


Co znajdziecie na Zabiegane.com ?

Same pozytywne informacje – to co sprawia radość i przyjemność oraz pomaga dokonywać słusznych wyborów

♦ relacje w rekomendowanych przez nas wydarzeń. Zapraszamy Was do odwiedzin KALENDARZA IMPREZ – wybrałyśmy dla Was imprezy sportowe, na których nie może Was zabraknąć,
♦ sprawdzone i polecane kosmetyki oraz zabiegi kosmetyczne, w tym nowości,
♦ ubrania, akcesoria, suplementy, witaminy, biżuterię i tym podobne rzeczy, które używamy i szczerze możemy Wam polecić,
♦ książki i filmy – zarówno z zakresu rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, jak i te, które dostarczają nam wyłącznie rozrywki – przeczytane/obejrzane przez nas i cieszące się naszym uznaniem,
♦ przepisy (wraz ze zdjęciami potraw), na podstawie których przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki – od śniadań, poprzez lunch, obiad i kolację – z pewnością uda Wam się z ich pomocą skompletować menu, które rozpieszcza kubki smakowe i nie szkodzi zdrowiu,
♦ znajdzie się też tematyka parentingowa,
♦ jest dużo motywacji, wsparcia, a nawet wzajemnej rywalizacji (ale tylko zdrowej i sportowej). Jeżeli chcecie zmierzyć się z własnymi słabościami i przy wsparciu grupy osiągnąć wymarzony cel, zapraszamy na ZABIEGANE W AKCJI.


Z czym się nie spotkacie się na Zabiegane.com ?

♦ z produktami, których nie polecamy – jeśli coś nam się nie podoba, nie będziemy poświęcać temu osobnego artykułu,
♦ nie ma u nas krytyki, „hejtu” i marudzenia.

Pragniemy Was inspirować i bawić, dawać Wam energię, dostarczać pomysły i rozwiązania – aby żyło się  łatwiej i przyjemniej. A sentencja „gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce” nie istnieje! Wam też się chce, tylko bądźcie z nami, odwiedzajcie nas codziennie i czerpcie radość życia!

Justyna G.

Mimo, że ukończyłam studia ekonomiczne, gdzieś w głębi duszy drzemie we mnie ukryta humanistka.
Kim jestem? Przede wszystkim jestem mamą i żoną. Rodzina jest moim azylem, dzięki niej zachowuję równowagę i wiem co jest w życiu najważniejsze. Bliscy dają mi poczucie sensu i ogromną siłę do działania.

Nigdy przesadnie nie interesowałam się sportem a wysiłek fizyczny czasami traktowałam wręcz jako zło konieczne. Jedyne co wzbudzało we mnie entuzjazm to tenis stołowy i na tym polu odnosiłam nawet sukcesy. Dopiero przed czterdziestką pokochałam ruch, sport i teraz bez tych endorfin nie wyobrażam sobie dnia codziennego: biegam, jeżdżę na rowerze, próbuję sił na rolkach.
Wychodzę ze swojej strefy komfortu i podejmuję nowe wyzwania, próbuję i testuję nowe aktywności. Staram się w swoim codziennym zapełnionym kalendarzu zawsze wygospodarować czas dla siebie. Jestem szczęściarą bo mam wokół inspirujące kobiety, które motywują mnie do działania i rozwoju.

4 rzeczy, które lubię:
♥ przyrodę o każdej porze roku ale szczególnie wiosną
♥ rysować, kreować w szerokim znaczeniu tego słowa, mam zdolności manualne i kiedyś wrócę do swojej niezrealizowanej pasji czyli do szycia 🙂
♥ kryminały, te najbardziej mroczne i krwawe przeczytałam kiedy byłam w ciąży
♥ dobre i zdrowe jedzenie (wbrew pozorom jedno nie wyklucza drugiego), zwracam uwagę na to co jem, co jedzą moi bliscy

Edyta

Edyta Zabiegane.com

Żyję w myśl zasady, że wszystko co robię, ma mi sprawiać przede wszystkim przyjemność.

Moim głównym celem jest branie z życia tego, co najlepsze oraz osiąganie szczęścia i komfortu, m.in. poprzez dbanie o siebie i bliskich.

4 rzeczy, które lubię najbardziej:

♥ Uważnie studiuję tematy związane z dietami i zdrową żywnością, aby dostarczać organizmowi składników niezbędnych, a wręcz polepszających zdrowie, a nie działających na niego destrukcyjnie. Co nie znaczy, że nie sięgam po ulubioną kawę czy kieliszek czerwonego wina – w końcu przez chwilowe przyjemności również osiąga się szczęście 🙂
♥ Bardzo istotny jest dla mnie ruch. Ćwiczenia na siłowni i bieganie stały się moją pasją. Lubię spędzać czas aktywnie, mając w świadomości fakt, że poprzez sport inwestuję w swoje zdrowie, figurę, a przede wszystkim cudownie poprawiam swoje samopoczucie.
♥ Kocham zwierzęta. Jestem właścicielką Amaniego – psa rasy Rhodesian Ridgeback, który jest wulkanem energii i strasznym „przytulakiem”, mimo sporych gabarytów. Często spędzamy czas na długich spacerach lub biegamy w duecie po polach i lasach.
♥ Pisanie. To coś co sprawia, że czuję się zrealizowana i spełniona. Uwielbiam pisać artykuły czy sprawozdania, np. z imprez sportowych. Wyszukiwać nowości m.in. kosmetyczne i dzielić się nimi z czytelnikami.

Poza tym pracuję zawodowo w instytucji finansowej, a współprowadzenie bloga pozwala mi na realizację młodzieńczych marzeń o byciu dziennikarką 🙂

Justyna S.

Można mnie określić jako typ poszukujący, bo uwielbiam tworzyć i wymyślać rozwiązania w sytuacji bez wyjścia. Na co dzień noszę szeroki, szelmowski uśmiech i zaklinam rzeczywistość.

Z wykształcenia jestem „ekonomistką”. Na szczęście podyplomowo skończyłam Projektowanie Usług [Service Design] oraz User Experience Design, co w praktyce oznacza, że pracując w dużej korporacji, mogę w ramach godzin pracy rysować, łącząc twarde kompetencje biznesowe z miękkimi elementami mojej artystycznej duszy, tworząc produkty/usługi oraz aplikacje z klientami dla klientów 🙂

Po pracy, prawie każdego dnia w moim życiu obecny jest sport. W związku z tym, że doba ma tylko 24 h ograniczam się do biegania i CrossFit, a gdy tylko mam okazję nurkuję. W rezultacie niemal każdy mój wyjazd z Warszawy planowany jest tak, abym mogła zejść pod wodę.

5 rzeczy, które uwielbiam:

♥ moje 3 buldogi francuskie – beżowa Nitro, marengo Tekila i biało-czarna najmłodsza Delicja
♥  jazz – moje top 3: Nina Simon, Billie Holiday, Chet Baker
♥  tatuaże – kwiaty w różnych postaciach
♥ malarstwo/grafika – ostatnio Art Deco
♥ podróże – każdy powód do wyjazdu w najdziwniejsze miejsce świata jest dobry aby się spakować 🙂