Nowy Rok … NOWY REKORD!!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy na początek roku 2017!

Na czym ona polega?

Otóż uczestnicy sami sobie rzucają wyzwanie. Wyzwanie to oczywiście cel sportowy, który chcą osiągnąć w trakcie trwania naszej zabawy. Cel powinien być ambitny, bo to przecież wyzwanie, ale jednocześnie realny do osiągnięcia.

START dziś – koniec 04-03-2017 czyli za dwa miesiące

 

Zasady:

♥ Wyznaczcie sobie cel sportowy i krótko go opiszcie na Facebooku/Instagramie pod naszą grafiką konkursową lub na naszym blogu pod Wyzwaniem. Jaki to może być cel? np. w ciągu 2 miesięcy pobiję swój rekord życiowy i przebiegnę 15 km (nigdy do tej pory tego nie zrobiłem), stanę na rękach, zrobię clean kettlem z 20 kg itp.

♥ Dzielcie się swoimi zmaganiami i przygotowaniami do realizacji celu/pobicia rekordu i umieszczajcie swoje zdjęcia/filmiki na Facebooku lub Instagramie lub na naszym blogu pod Wyzwaniem, oznaczając je #zabieganeprzygotowania2017. Wśród uczestników wyzwania co tydzień będziemy losować NAGRODY.

♥ Pod koniec Wyzwania tj. w pierwszym tygodniu marca poprosimy Was o umieszczenie na Facebooku lub Instagramie lub na naszym blogu pod Wyzwaniem zdjęcie/film, na którym zdobywacie Wasz sportowy cel oraz oznaczcie go #zabieganerekord2017

♥ Wśród uczestników, którzy podjęli Wyzwanie, wyznaczyli sobie cel i go zrealizowali do 04-03-2017 oraz podzielili się z nami swoim dokonaniem [zdjęcie/film oraz #zabieganerekord2017], rozlosujemy SUPER NAGRODY!!!

 

Do dzieła wiosna już TUŻ TUŻ – zapraszamy serdecznie!