RS x 4F – pokaz mody sportowej

We wtorkowy wieczór, dzięki zaproszeniu marki 4F, miałam okazję uczestniczyć w pokazie mody sportowej na sezon jesień-zima 2015. Piękny, energetyczny pokaz, okraszony fantastyczną muzyką i monumentalnymi dekoracjami.

 

 

Kolekcja kolorowa i niebanalna. Szczególnie urzekły mnie kaptury, mocne, jaskrawe kolory i zimowe czapy 🙂 Jak przystało na kolekcję sportową na wybiegu pojawili się modele na rowerach oraz ze sprzętem narciarskim, co dodatkowo podkreślało przeznaczenie strojów. Ale uwierzcie kolekcja jest na tyle uniwersalna, że większość projektów spokojnie można założyć, wybierając się do pracy czy na spacer.

 

Zerknijcie na film ze strony www.poranny.pl, żeby  przekonać się jak wspaniale prezentowana była kolekcja marki 4F http://www.poranny.pl/styl-zycia/moda/art/8013562,nowa-kolekcja-4f-na-sezon-jesienzima-2015-wideo,id,t.html?cookie=1

 

Wisienką na torcie było zaprezentowanie autorskiej kolekcji Ranity Sobańskiej dla 4F #RSx4F.
Dominuje w niej biel, granat i hologramowe oraz siateczkowe elementy. Prezentacja kolekcji na stronie Marki nie odzwierciedla jej uroku. Trzeba ją zobaczyć na żywo :-). Ubrania można było obejrzeć nie tylko na modelkach prezentujących kolekcję, ale również na gościach zaproszonych na pokaz. Mi szczególnie przypadł do gustu jeden model – piękna, biała długa bluza z kapturem:

 

 

Na takiej imprezie oczywiście nie zabrakło znanych ze świata show biznesu, którzy byli oblegani przez fotografów. Blogerzy na „ściance” też nie zawiedli. I nie tylko ci modowi, ale również tzw. fit-blogerzy – w końcu sport to nie tylko pot i łzy 😉 ale też piękne i komfortowe ciuchy 🙂 Czyż nie?

 

z Fit Fighterka

                                                                                             z Fit Fighterka i Fitpozytywna

 

P.S. To jeszcze dwie rzeczy projektu Ranity Sobańskiej dla 4F, które bardzo mi się podobają – bluza z kapturem i granatowa bluzka: