Rękawiczki treningowe + KONKURS (można wygrać rękawiczki)

 

Podczas ćwiczeń na siłowni zawsze używam rękawiczek treningowych.

Generalnie służą do tego, aby chronić moje dłonie przed odciskami, których można się nabawić, np. podczas ćwiczeń ze sztangą. Co prawda przy niektórych ćwiczeniach nie są wskazane, np. podczas podciągania, bo wówczas jest słabszy uścisk, ale niektórzy używają ich na maszynach, drążkach, sztangach czy sztangielkach i bardzo sobie chwalą.
Długi czas miałam zwykłe kordonkowe rękawiczki, ale w pewnym momencie zapragnęłam czegoś nowego. Z racji tego, że mam problem z jednym z nadgarstków, dostałam rękawiczki, z zawijanym pasem, właśnie wokół nadgarstka, który miał go stabilizować.
Rękawiczki może ładne, ale tak sztywne i twarde, że bardzo utrudniały mi ruchy dłonią. Chciałam dać im szanse. W końcu po kilkunastu razach na siłowni, powinny się „wyrobić”. Jednak będąc na targach Fit & Sport Show wypatrzyłam sobie takie cudeńka.

 

Przyznam, że najpierw zwróciłam uwagę na to, że są po prostu ładne i bardzo kobiece. Jednak nauczona doświadczeniem, że nie zawsze estetyka idzie w parze z użytecznością, postanowiłam je przymierzyć. Okazały się miękkie i wygodne, więc zaryzykowałam i kupiłam. I faktycznie, podczas treningu też takie są – elastyczne i nie krępujące ruchów, a do tego śliczne.

 

 

Producentem tym podobnych akcesoriów jest Power System, a jego produkty można kupić <TUTAJ> Co więcej, po wpisaniu kodu edytapower2014 otrzymacie 10% zniżki na zakupy.

 

 

Możecie też spróbować szczęścia w konkursie, który organizuję razem z Fit-Shop.

Zapraszam więc do udziału na Facebooku <TUTAJ>, a nagrody są dwie: damskie rękawiczki w rozmiarze M oraz męskie w rozmiarze L. Zapraszam i życzę szczęścia! Wyniki w Mikołajki!