Wiosna to doskonały czas, żeby biegać. Jak zakochać się w bieganiu?!!!

Wiosna rozszalała się na całego. Warto więc wykorzystać ten czas zwiększonej energii na realizację założonych celów. My proponujemy, aby zakochać się bieganiu!

Przekaz ten kierujemy nie tylko do osób, które chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem, ale też do tych, którzy podczas zimowo-wiosennego przesilenia walczyli ze sobą – ruszyć z domu, czy może lepiej zostać na kanapie 😉

Sami zauważyliście, że gdy na zewnątrz jest ciepło, świeci słońce, dni są coraz dłuższe, a przyroda „wybucha”, chce się więcej robić, również dla swojego ciała i samopoczucia. Siłownie zapełniają się trenującymi, a na chodnikach i ścieżkach przybywa biegaczy.

Dlatego w najbliższych wiosennych miesiącach będziemy zachęcać do aktywności, w tym do biegania.

Zapraszamy więc do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie trzy razy w tygodniu będzie czekał nowy wpis.

Oczywiście zachęcamy również do obserwowania naszych fanpejdży na Instagramie i Facebooku. Będzie nam bardzo miło, jeśli dodatkowo zostawicie nam komentarze i „lajki”.

Pojawią się też propozycje biegów zorganizowanych, o których będziecie mogli przeczytać w naszym KALENDARZU IMPREZ (po kliknięciu w wybrany event biegowy, zostaniecie przeniesieni na szczegółowy opis imprezy, w którym znajdziecie link do zapisów).

Nie zabraknie Wyzwań, w których będziemy rozdawać nagrody! Jedno już uruchomiliśmy i do zdobycia jest roller do automasażu (#WYROLOWANI)

Zapraszamy serdecznie na rozbieganą wiosnę z Zabieganymi, ponieważ my znamy odpowiedź na pytanie: Jak zakochać się w bieganiu?

 

Wiosenne Zabiegane 🙂