Wiosenne wyzwanie Justyny S. – PODSUMOWANIE

31 maja br. zakończyłyśmy „Wiosenne Wyzwanie Justyny S.”

Bardzo dziękujemy Wam za aktywność, umieszczanie zdjęć (#zabiegane21km), dzielenie się z nami swoją biegową pasją, a przede wszystkim za ogromną dawkę inspiracji do działania 🙂 !

Każdego tygodnia wynagradzałyśmy osoby, biorące udział w Wyzwaniu wspaniałymi nagrodami od Partnerów naszej Akcji. Mamy nadzieję, że upominki były dla Was dodatkowym motorem do działania i pomagały w osiąganiu celu.

Tak jak obiecałyśmy, po zakończeniu Wyzwania wylosowałyśmy jedną osobę, która otrzyma od nas Nagrodę główną! UWAGA! UWAGA!

Zwycięzcą jest @evelyn.running (Instagram). Gratulujemy!!!

Nagrody w ramach wyzwania, ufundowały Firmy:

Nagroda główna:

Polkasport.pl – Spódniczka do biegania, która jest doskonałą alternatywą dla spodenek czy leginsów. Oprócz tego, że jest wygodna i funkcjonalna to ma jedną niezaprzeczalną cechę – jest atrybutem kobiecości.

Nagrody cotygodniowe:

Full Mellow – zestawy kosmetyków. Każdy zasługuje na relaks i odpoczynek, a jeśli do kąpieli doda się cudowne kule, sole i babeczki kąpielowe od Full Mellow, to od razu nabiera się chęci na kolejny trening 🙂 Sprawdzone przez nas 🙂

Alpi Smaki – masła orzechowe Basia Basia. Cudownie pyszne, z bardzo dobrym składem i niezwykłymi dodatkami (np. masło orzechowe z białą czekoladą, mniam). U nas na blogu znajdziecie przepis na wypieki z użyciem masła migdałowego Alpi Smaki.

KruKam – zestaw pyszności, w tym: olej kokosowy extra virgin, chia, puding chia, quinoa. Krukam to sklep ze zdrową żywnością, który powstał z myślą o wszystkich osobach, które cenią sobie zdrowe, ekologiczne posiłki i naturalne produkt.

Acha Studio Biżuterii – bon podarunkowy na zakup biżuterii, która jest połączeniem nowoczesnej formy z klasyką, delikatności z oryginalnością, dobrego stylu i niezobowiązującej elegancji.

Promixx – mixer. Promixx to technologia wirującego mieszania –  bez wysiłku miesza suplementy żywieniowe, wystarczy tylko nacisnąć przycisk, aby stworzyć najgładsze na świecie mieszanki, koktajle i odżywki.

Dziękujemy Partnerom za udział w naszej Akcji, a wszystkich Czytelników zapraszamy na kolejne Wyzwania z cyklu Zabiegane w Akcji! (już wkrótce).

Przypominamy zasady  – Zagraj ze mną w oczko – czyli biegamy 21 km 🙂

W tym roku postanowiłyśmy zdobyć KORONĘ POLSKICH PÓŁMARATONÓW! Chciałybyśmy, abyście i Wy uczestniczyli w naszych biegowych zmaganiach, w związku z tym proponujemy Wam zabawę w oczko – OZNACZA TO, ŻE ZBIERAMY BIEGI NA DYSTANSIE DO 21 KM 🙂

Zasady:

Po prostu biegaj i jeśli przebiegniesz dystans 21 km (21 km z „minutami” też będzie mile widziane), wrzuć swoje zdjęcie wraz z parametrami biegowymi w JEDNYM wpisie na fb lub bloga (bezpośrednio pod wyzwaniem) lub na swój profil ig (z oznaczeniem zdjęcia zabiegane.com). Zdjęcia otaguj #zabiegane, #zabiegane21km

♠ 21 km możesz przebiec jednorazowo – np. marcowy Półmaraton Warszawski 🙂
♣ 21 km możesz przebiec na raty, w dowolnej kombinacji (np. 5 km + 5 km + 11 km)

Czas trwania wyzwania od 17-03-2017 do 31-05-2017

Nagrody….Nagrody…..Nagrody….

Co tydzień wśród uczestników, którzy zdobędą oczko, będziemy losować nagrody, ufundowane przez naszych Partnerów, a na koniec wyzwania ufundujemy nagrodę specjalną 😉

Do biegu gotowi START!

Zapraszam do wspólnego wiosennego biegania!

Justyna S.