Do It Jeunesse – zachowaj młodość i życiową energię!


Marzenia o wiecznej młodości, witalności, osiągnięciu sukcesu i życiu pełną piersią, są pragnieniem ogromnego odsetka społeczności. Niestety wrodzona asekuracja, lęk przed nieznanym, brak umiejętności czy nawet pogodzenie się z obecnym losem, stawia nas często na pozycji przegranych w życiu. Płyniemy z czasem, w świecie gdzie nie ma miejsca na nasze spełnienie, samorealizację czy egoistyczne myślenie o sobie. A przecież nie ma nic złego w dbaniu o siebie, rozpieszczaniu swojej duszy czy pielęgnowaniu ciała.

Hasło „zatrzymać czas” nie powinno dotyczyć wyłącznie „zapobieganiu zmarszczkom”, a przede wszystkim polegać na treningu mózgu, dbaniu o otwarty umysł, dostarczaniu pozytywnych bodźców i rozwoju osobistym.

W wieku szkolnym każdy z nas rozwija się intelektualnie, zdobywa nową wiedzę, ćwiczy mózg, czasem też odkrywa i pogłębia pasje. Czy to dlatego, że zmusza nas do tego system szkolnictwa? Może u niektórych tak jest, ale generalnie młodzi, ciekawi świata, zgłębiamy jego tajniki. Z biegiem lat, przyrostem obowiązków rodzinnych czy zawodowych, zaczynamy skupiać swoją uwagę na pracy, domu, dzieciach i partnerach, zapominając, że to przecież NASZE życie i powinniśmy o nie zadbać. Wciąż się rozwijać, stymulować, nie pozwalać na stetrycznie, tylko czerpać z niego pełnymi garściami, z uśmiechem na ustach.

Dbajmy o młodość duszy i ciała. Starajmy się zachować życiową energię. 

Ale nie skupiajmy się na wieku, w jakim jesteśmy, tylko zatrzymajmy uczucie młodości na zawsze. Bądźmy kreatorami swojego losu!

Do It Jeunesse!
Młodość i niezależność!


Tak wygląda filozofia Firmy Do It Jeunesse, tak wygląda też moja życiowa filozofia. A o produktach dowiecie się z najbliższego wpisu.