Ziołolecznictwo. PADMA PLUS active.

Ziołolecznictwo. Słysząc to słowo, od razu przypominam sobie wyprawy z moją babcią za miasto. Jechałyśmy na łąki pod Warszawą i zbierałyśmy zioła. Ja byłam małą dziewczynką i nie za bardzo wiedziałam, po co to robię, ale frajda była 🙂 Zbierałyśmy dziurawiec, rumianek, pokrzywę… I biedronki do butelki, tzn. ja zbierałam. Pamiętacie?
Z perspektywy czasu wydaje mi się to przerażające, ale wówczas byłam przeszczęśliwa mogąc przynieść do domu butelkę po mleku wypchaną trawą i biedronkami. Trzymałam je w bloku na balkonie i jakoś dziwnym trafem po nocy w butelce nie było już żadnej biedronki 😉 Oczywiście butelki nie zakrywałam, żeby biedronki miały czym oddychać 🙂
Następnie zioła były rozkładane na gazetach w mieszkaniu, żeby się suszyły. Wyobrażacie sobie jak to pachniało. Połacie rumianku… Cudny kojący aromat. Później babcia wkładała to do płóciennych woreczków i były ziółka najlepszej jakości. Na bolący brzuch, na niestrawność, przeciwzapalne i wspomagające urodę… Teraz niby są w sprzedaży pakowane zioła, ale to nie to samo. Te „babcine” zbierane były z dala od ruchliwych dróg, świeże i pełnowartościowe.
Ale mimo wszystko natura, to natura i w moim uznaniu lepiej korzystać z niej niż z syntetycznych zamienników. Skażone środowisko, żywność o dyskusyjnych atutach, stres, zabieganie, przecież to wszystko odbija się niekorzystnie na naszym zdrowiu. Sądzę więc, że warto wyciągnąć rękę po suplementy oparte na naturalnych, aktywnych składnikach.
Właśnie jestem w trakcie kuracji suplementami Padma Plus Active i chcę Wam je nieco przybliżyć. Być może, będziecie chcieli zakupić ten preparat swoim bliskim, w ramach prezentu gwiazdkowego, albo dla siebie jako kurację wspomagającą dla osób aktywnych.
W skład Padma Plus Active wchodzi mech islandzki, owoce i kora drzew, korzenie, kłącza, liście. O szczegółach składników możecie przeczytać <TUTAJ>. Aby zwiększyć witalność i wydolność, usprawnić krążenie, poprawić funkcjonowanie stawów, generalnie poprawić swoją kondycję psychofizyczną należy przyjmować od 2 do 4 kapsułek dziennie. Koszt opakowania 130 złotych za 60 kapsułek.