Kolorowo i wygodnie – Compressport i Lifewithoutlaces dla biegaczy

Nasze instagramowe wyzwanie biegowe #summerrunninglovers zakończyło się, co prawda z końcem wakacji, ale my nadal sypiemy mega niespodziankami od naszych Partnerów.

Pogoda się trochę zepsuła, ale biegowe endorfiny sprawiają, że świat jest kolorowy. 🌈 A my dodatkowo pokolorujemy 💙💚💛🧡💜 wybranych biegaczy fantastycznymi giftami od naszych Partnerów:
– Compressport 👊 i Ticentre 👊 www.tricentre.pl
– Lifewithoutlacespl 👊

 

Tricentre to sklep, w którym triatlonista znajdzie wszystko czego potrzebuje.👀👊💪👉

 

 

Ubrania, buty, akcesoria, odżywki i suplementy od najlepszych producentów. W Tricentre kompletnie wyposaży się wiec każdy biegacz. My szczególną uwagę chcemy zwrócić na Compressport – producenta naszych ulubionych skarpetek do biegania (pisałyśmy o nich TUTAJ), opasek kompresyjnych, daszków i innych świetnych i kolorowych akcesoriów oraz ubrań. Uwielbiamy tą markę nie tylko za kolory, chociaż bez nich świat byłby smutniejszy, ale przede wszystkim za doskonałą jakość produktów.

 

LifeWithoutLaces – i już nigdy nie potkniesz się o rozwiązane sznurowadła!

Lifewithoutlaces to producent bajecznie kolorowych, silikonowych sznurówek Hickies, które raz założysz na buty i więcej nie musisz się martwić ich sznurowaniem i odsznurowywaniem. Po ich założeniu i zapięciu nie ma potrzeby ponownego wiązania Hickies, więc jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i lubisz wygodę, takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę! Poza tym buty „ubrane” w takie sznurówki, wyglądają niezwykle nowocześnie i stylowo 🙂

 

 

PAMIĘTAJCIE, że to nie koniec niespodzianek 🎁🎁🎁 Przed Wami jeszcze finał #summerrunningloversFinał 😊😘