O NAS

DSC_4716Zabiegane.com to blog o bieganiu, aktywnym stylu życia i zdrowej kuchni w wydaniu dla „zabieganych”.

Jeśli szukasz codziennej dawki motywacji, potrzebujesz prostych przepisów na fit słodycze i zdrowe, szybkie dania, chcesz poczytać o pielęgnacji urody czy ciekawych ludziach, dla których sport jest częścią życia – zapraszamy do nas.

Naszą pasją jest sport – bieganie, kettlebells, siłownia i crossfit. Mamy na koncie kilkanaście przebiegniętych półmaratonów oraz krótszych biegów i duży apetyt na jeszcze więcej.

Aktywność, szczególnie ta wspólna, daje nam siłę, energię i uśmiech na twarzy. Jeśli i Ty tego potrzebujesz – ZAPRASZAMY 🙂

Zabiegane.com powstało ze starcia trzech osobowości zupełnie różnych kobiet – Justyny Grabowskiej, Edyty Kremer oraz Justyny Sobora, które połączyło zamiłowanie do sportu, wspólne zainteresowania, umiejętność celebrowania życia, pragnienie poszukiwania radości, a przede wszystkim ogromna chęć stworzenia swojego miejsca na ziemi.


Edyta K

Edyta Kremer

Żyję w myśl zasady, że wszystko co robię, ma mi sprawiać przede wszystkim przyjemność. Moim głównym celem jest branie z życia tego, co najlepsze oraz osiąganie szczęścia i komfortu, m.in. poprzez dbanie o bliskich i o siebie samą :-).

Bardzo istotny jest dla mnie RUCH. Ćwiczenia na siłowni i bieganie stały się moją pasją. Lubię spędzać czas aktywnie, mając w świadomości fakt, że poprzez sport inwestuję w swoje zdrowie, figurę, a przede wszystkim cudownie poprawiam swoje samopoczucie.

 

 


DSC_4450_FOTO5

Justyna Grabowska

Kim jestem? Przede wszystkim jestem zabieganą mamą 🙂 Poczucie sensu i ogromną siłę do działania dają mi moi bliscy, to dzięki nim zachowuję równowagę i wiem co jest w życiu ważne.

Najwięcej szczęścia odnajduję w realizacji swoich pasji, nie tylko tych sportowych, to one są moim akumulatorem pozytywnego myślenia i energii. Biegam, najchętniej w lesie i trenuję z kettlami. Kocham przyrodę, chwytam chwile robiąc zdjęcia w biegu.

Jestem szczęściarą, bo mam wokół inspirujące kobiety, które motywują mnie do działania i rozwoju.

 


NR3

Justyna Sobora

Można mnie określić jako typ poszukujący, bo uwielbiam tworzyć i wymyślać rozwiązania w sytuacji bez wyjścia. Z przyjemnością noszę szeroki, szelmowski uśmiech i zaklinam rzeczywistość.

Na co dzień jestem mocno zabiegana, jednak i tak prawie każdego dnia udaje mi się znaleźć czas na SPORT. W związku z tym, że doba ma tylko 24 h ograniczam się do biegania i treningów kettlebell, a gdy tylko mam okazję nurkuję. W rezultacie niemal każdy mój wyjazd z Warszawy planowany jest tak, abym mogła zejść pod wodę.