O NAS

Zabiegane.com to miejsce stworzone dla kobiet ciekawych świata, poszukujących w życiu radości i nowych wyzwań. Kobiet, które już dawno wiedzą albo dopiero powoli odkrywają, że składają się z trzech integralnych elementów – duszy, umysłu i ciała.

DSC_4716

W życiu Zabieganych nie brakuje miejsca na sport (zwłaszcza bieganie – w końcu jesteśmy Za-biegane), czasu na dobre i zdrowe jedzenie, jak również na eksperymentowanie z pielęgnacją urody. Zabiegane przykładają dużą wagę do rozwoju zawodowego i intelektualnego. Dbają o swoją edukację, podnoszą kompetencje, szukają nowych rozwiązań. Wszystko po to, aby życie przynosiło im satysfakcję.

Zabiegane.com jest synonimem damskiej torebki, w której znajdziecie nie tylko rzeczy niezbędne na co dzień, jak zdrowy posiłek, ubranie do ćwiczeń, kosmetyki, komputer do pracy czy telefon, ale też to, co jest bliskie Waszej duszy – ulubioną książkę, podręcznik rozwoju osobistego lub zabawkę wrzuconą przez dziecko.  Znajdzie się też miejsce na spersonalizowany, piękny i kobiecy prezent dla mamy czy koleżanki.

DSC_4774

W torebce Zabieganej mieści się więc wszystko co łączy potrzeby duszy, umysłu i ciała oraz ułatwia i pozwala cieszyć się życiem, sprawnie go organizować, dokonywać słusznych wyborów i realizować wszystkie postawione cele w Waszym Zabiega-nym życiu.

Zabiegane.com powstało ze starcia trzech osobowości zupełnie różnych kobiet – Justyny Grabowskiej, Edyty Kremer oraz Justyny Sobora, które połączyło zamiłowanie do sportu, wspólne zainteresowania, umiejętność celebrowania życia, pragnienie poszukiwania radości a przede wszystkim ogromna chęć stworzenia swojego miejsce na ziemi.


Co znajdziecie na Zabiegane.com ?

Same pozytywne informacje – to co sprawia radość i przyjemność oraz pomaga dokonywać słusznych wyborów

♦ relacje w rekomendowanych przez nas wydarzeń. Zapraszamy Was do odwiedzin KALENDARZA IMPREZ – wybrałyśmy dla Was imprezy sportowe, na których nie może Was zabraknąć,
♦ sprawdzone i polecane kosmetyki oraz zabiegi kosmetyczne, w tym nowości,
♦ ubrania, akcesoria, suplementy, witaminy, biżuterię i tym podobne rzeczy, które używamy i szczerze możemy Wam polecić,
♦ książki i filmy – zarówno z zakresu rozwoju osobistego, podnoszenia kwalifikacji, jak i te, które dostarczają nam wyłącznie rozrywki – przeczytane/obejrzane przez nas i cieszące się naszym uznaniem,
♦ przepisy (wraz ze zdjęciami potraw), na podstawie których przygotowujemy zdrowe i smaczne posiłki – od śniadań, poprzez lunch, obiad i kolację – z pewnością uda Wam się z ich pomocą skompletować menu, które rozpieszcza kubki smakowe i nie szkodzi zdrowiu,
♦ znajdzie się też tematyka parentingowa,
♦ jest dużo motywacji, wsparcia, a nawet wzajemnej rywalizacji (ale tylko zdrowej i sportowej). Jeżeli chcecie zmierzyć się z własnymi słabościami i przy wsparciu grupy osiągnąć wymarzony cel, zapraszamy na ZABIEGANE W AKCJI.


Z czym się nie spotkacie się na Zabiegane.com ?

♦ z produktami, których nie polecamy – jeśli coś nam się nie podoba, nie będziemy poświęcać temu osobnego artykułu,
♦ nie ma u nas krytyki, „hejtu” i marudzenia.

Pragniemy Was inspirować i bawić, dawać Wam energię, dostarczać pomysły i rozwiązania – aby żyło się  łatwiej i przyjemniej. A sentencja „gdyby mi się tak chciało, jak mi się nie chce” nie istnieje! Wam też się chce, tylko bądźcie z nami, odwiedzajcie nas codziennie i czerpcie radość życia!