O NAS

Bieganie Sport Przepisy Podróże

Zabiegane.com to blog o bieganiu, odkrywaniu nowych rzeczy, miejsc, ludzi i nie zawsze zdrowej kuchni w wydaniu dla „zabieganych” 😊 Zabiegane.com powstało ze starcia czterech osobowości zupełnie różnych kobiet – Justyny Grabowskiej, Edyty Kremer, Justyny Sobora oraz Joanny Najnigier -Turos.

Połączyło nas bieganie, ciekawość życia i chęć stworzenia swojego miejsca, gdzie mogłybyśmy dzielić się naszymi odkryciami 😍

Zapraszamy Wszystkich, którzy „mają tak jak MY”


Edyta K

Edyta Kremer

Żyję w myśl zasady, że wszystko co robię, ma mi sprawiać przede wszystkim przyjemność. Moim głównym celem jest branie z życia tego, co najlepsze oraz osiąganie szczęścia i komfortu, m.in. poprzez dbanie o bliskich i o siebie samą :-).

Bardzo istotny jest dla mnie RUCH. Ćwiczenia na siłowni i bieganie stały się moją pasją. Lubię spędzać czas aktywnie, mając w świadomości fakt, że poprzez sport inwestuję w swoje zdrowie, figurę, a przede wszystkim cudownie poprawiam swoje samopoczucie.

 

 


DSC_4450_FOTO5

Justyna Grabowska

Kim jestem? Przede wszystkim jestem zabieganą mamą 🙂 Poczucie sensu i ogromną siłę do działania dają mi moi bliscy, to dzięki nim zachowuję równowagę i wiem co jest w życiu ważne.

Najwięcej szczęścia odnajduję w realizacji swoich pasji, nie tylko tych sportowych, to one są moim akumulatorem pozytywnego myślenia i energii. Biegam, najchętniej w lesie i trenuję z kettlami. Kocham przyrodę, chwytam chwile robiąc zdjęcia w biegu.

Jestem szczęściarą, bo mam wokół inspirujące kobiety, które motywują mnie do działania i rozwoju.

 


NR3

Justyna Sobora

Można mnie określić jako typ poszukujący, bo uwielbiam tworzyć i wymyślać rozwiązania w sytuacji bez wyjścia. Z przyjemnością noszę szeroki, szelmowski uśmiech i zaklinam rzeczywistość.

Na co dzień jestem mocno zabiegana, jednak i tak prawie każdego dnia udaje mi się znaleźć czas na SPORT. W związku z tym, że doba ma tylko 24 h ograniczam się do biegania i treningów kettlebell, a gdy tylko mam okazję nurkuję. W rezultacie niemal każdy mój wyjazd z Warszawy planowany jest tak, abym mogła zejść pod wodę.

 


Joanna Najnigier-Turos

Odkąd pamiętam sport, ruch i aktywność towarzyszą mi w życiu każdego dnia. Jestem wierna zasadzie, że im więcej mam do zrobienia, tym lepiej i sprawniej zorganizuję sobie czas i wykonam swój plan. Realizuję się obecnie najlepiej w bieganiu i triathlonie. Uprawianie sportu pozwala mi zachować równowagę psychiczną i totalnie wyciszyć gonitwę myśli. Pokochałam pływanie, które kiedyś wydawało mi się „nie moim” sportem, a 100km na rowerze nie stanowi już dla mnie problemu. Najlepiej wypoczywam aktywnie, więc wszystkie wyjazdy wakacyjne są planowane „na sportowo”. Zimą moim żywiołem są góry i snowboard. Przez znajomych jestem pieszczotliwie nazywana „Robocopem”, bądź po prostu Wulkanem Energii.