Królewski Festiwal Biegowy Warszawa – Wilanów

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 10/09/2017
09:00 - 13:00

Lokalizacja
START: na wysokości sklepu Nike ForPro zlokalizowanego w Galerii Royal Wilanów

Kategorie


10 września wystartuje najszybsza piątka i najszybsza dycha w Warszawie. Wszystko to w ramach Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa – Wilanów organizowanego przy okazji Dni Wilanowa 2017.

 

Każdy kto pragnie sprawdzić się przed ultra maratonem – Biegiem na Kopiec Powstania Warszawskiego, bądź przed maratonem, będzie Miał ku temu okazję już 10 września w trakcie Królewskiego Festiwalu Biegowego Warszawa-Wilanów. Organizatorzy przygotowali dwie trasy – na 5 i 10 km.  To przyjemne i szybkie asfaltowe trasy.

W biegu na 10 km zawodnicy biegną z Wilanowa w stronę Konstancina-Jeziorny.

Start: ul. Przyczółkowa na wysokości sklepu Nike ForPro zlokalizowanego w Galerii Royal Wilanów. Meta biegu znajdzie się na ścieżce rowerowej, równolegle do punktu startu na drodze głównej.  Trasa biegu obejmie ulicę Przyczółkową, Drewny. Następnie dobiegamy do skrzyżowania przy Hotelu Cka Mrówka, nawrót na ulicy Przekornej, powrót ścieżką rowerową w stronę Wilanowa; dobiegamy do ul. Korbońskiego (Nowokabacka),  którą dobiegamy do pierwszego ronda, zawracamy na przeciwległy pas ruchu, wracamy do ścieżki rowerowej i nią kontynuujemy bieg aż do punktu mety.

Start i meta biegu na 5 km zlokalizowana będzie w tym samym miejscu. Trasa będzie taka sama, z nawrotem na 2,5 km. Obie trasy otrzymały atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Bieg na 5k wystartuje o godz. 9:00, natomiast bieg na 10 km o godzinie 11:00.

Miasteczko Biegacza zlokalizowane będzie na terenie centrum Royal Wilanów.


Ceny pakietów startowych standard:
5 km = 45 zł brutto
10 km = 55 zł brutto
Pakiet Krewniaka = stała cena 139 zł brutto

 

Pakiet startowy standard zawiera:
– Koszulkę biegową
– Medal
– Numer startowy z chipem bezzwrotnym
– 2 butelki wody Żywiec Zdrój
– Kosmetyk męski lub damski Adidas Adipure
– Batony BA! od Bakalland
– Smoothie Chlorellla od Purella Food
– Talon na posiłek regeneracyjny

 

Królewski Festiwal Biegowy to nie tylko biegi dla dorosłych.  Organizatorzy przygotowali także Bieg dla Dzieci. Ponadto na najmłodszych czekać będą strefy zabaw z dmuchanymi zabawkami, trampolinami, a także gry i zabawy.

 

 

Po emocjach związanych z biegami zachęcamy do udziału w wieczornych koncertach, o których informacja już wkrótce.

Organizatorami Biegu są Urząd Dzielnicy Wilanów oraz  DEM’a Promotion Polska.

DEM’a Promotion Polska to jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. Od kilku lat zajmuje się organizacją popularnych biegów na terenie całego kraju, m.in.

Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego, w którym brałyśmy udział w ubiegłym roku, o czym możecie przeczytać w naszej relacji tutaj.

 

 Więcej na temat Królewskiego Festiwalu Biegowego znajdziecie na stronie biegu: www.wilanowskibiegkrolewski.pl,   na Facebok oraz na Instagram.