Hero Run 2019

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 27/07/2019 - 28/07/2019
Całodniowe

Kategorie


Hero Run to wyzwanie, ale też zabawa i niezapomniana przygoda. „Chcemy dać szansę spróbowania startu wszystkim, bez względu na poziom przygotowania” jak pisze organizator.

Hero Run Zabiegane.com

Zostały przygotowane 3 poziomy trudności: BEGINNER, CHALLENGER i LEGEND.

BEGINNER – to totalna nowość w Polsce! Poziom dla wszystkich, którzy zawsze chcieli spróbować, ale do tej pory nie mogli się zdecydować. To czysty Fun Run!

W serii BEGINNER nie jest prowadzony pomiaru czasu. Biegniesz i dobrze się bawisz! Na wszystkich przeszkodach możecie sobie pomagać, bez wyjątku! Sam decydujesz, czy chcesz daną przeszkodę pokonać samodzielnie, czy z pomocą innych. Jeżeli stwierdzisz, że przeszkoda jest zdecydowanie za trudna, możesz ją minąć. Dobra zabawa to podstawa! Oczywiście pokonujesz całą trasę, żeby nie stracić nic z zabawy, która na Ciebie czeka.

CHALLENGER – to zawodnicy, którzy nie boją się wyzwań, ale chcą biegać w grupie, chcą pomagać i liczą na pomoc innych zawodników. Na części przeszkód (np. wysokie ścianki) taka pomoc jest wskazana. Jedynie przeszkody techniczne, przeznaczone do samodzielnego pokonania, muszą być pokonane indywidualnie. O nic się jednak nie martw – jeżeli nie dasz sobie rady z przeszkodą, zrobisz rundę karną lub dodatkowe ćwiczenia i pobiegniesz dalej. Podejmujesz wyzwanie? Napędza Cię sportowa rywalizacja z innymi, ale traktujesz to jako dobrą zabawę? Wybierz HERORUN CHALLENGER.

LEGEND – dla prawdziwych twardzieli i zawodników, którzy mają już kilka startów za sobą. To elita biegu. Zawodnicy wszystkie przeszkody muszą pokonać samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz i innych zawodników.

KIEDY:

28.07.2019

GDZIE:

Ogrodniczki k. Białegostoku

Obecna cena pakietu 159 zł, w dniu zawodów: 160 zł

Link do Regulaminu imprezy: http://herorun.pl/regulamin/

 

Hero Run TRAIL

Trasa ok 13 km z czego 7 km pokrywa się z trasą Hero Run.

Start Biegu nastąpi w dniu 27 lipca 2019 o godz. 10.00

Link do Regulaminu imprezy: http://herorun.pl/regulamin-hero-run-trail/

 

Hero Run KIDS

To specjalnie przygotowany dla młodych odkrywców przygód bieg z przeszkodami, wśród nich specjalnie usypane górki, małe ścianki, przeszkody do przeskoczenia, do pokonania dołem… ważne, żeby do przodu.

W pakiecie startowym na każdego zawodnika czekać będzie Hero Run’owa bandana, a na mecie wyjątkowy medal.

 

Grupy wiekowe:

4-7 lat
8-11 lat
12-15 lat

Kiedy? – 27 lipca

Gdzie? – Ogrodniczki – 27 lipca

Hero Run KIDS to idealne połączenie biegu z przeszkodami ze wspaniałą przygodą!

Zapisy: link do zapisów

 

Ceny pakietów:

do 30 czerwca – 30 zł
od 1 lipca do 22 lipca – 35 zł
biuro zawodów – 40 zł (płatność tylko gotówką)