Biegnij Warszawo 2017

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 01/10/2017
12:00 - 14:00

Kategorie


Biegnij Warszawo to bieg, który od lat znajduje się w kalendarzu biegowym większości Polaków. Stał się biegową tradycją oraz obrazem, że miejska aktywność fizyczna wcale nie umarła.

Kiedyś pod anglojęzyczną nazwą RUN WARSAW, projekt miał za zadanie rozbiegać polskie społeczeństwo, dzisiaj stał się faktem, że wystarczy silna wola i konsekwencja aby na starcie biegów ulicznych stało obecnie tysiące biegaczy.

Dziewiąta edycja kultowego Biegnij Warszawo to projekt, który ukazuje formę biegową jako sposób na przełamywanie wewnętrznych barier i zwątpień. Podkreśla wartość silnej woli, determinacji i konsekwencji.

Rywalizacja kobiety vs. mężczyźni udowadnia, że bieganie nie ma płci. Jest dla każdego. Może kierują nim różne ideały i różne motywacje, ale cel jest jeden. Aby aktywność fizyczna dotyczyła wszystkich – bez wyjątku.

DATA: 1.10.2017
START 12:00
DYSTANS: 10 KM
LIMIT CZASU: 2 godziny
UCZESTNICY: 13 000

Opłata startowa wynosi 89 PLN;

Wzór tegorocznej koszulki technicznej:

Trasa:

 

 

 

Maszeruję – Kibicuję to wydarzenie towarzyszące Biegnij Warszawo. Uczestnictwo polega na przejściu marszem 5-kilometrowej pętli, wyznaczonej obok trasy biegu. To doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kibiców, którzy chcą dopingować innych będąc w ruchu.

Ten rodzaj aktywności szczególnie polecamy tym, którzy chcieliby wziąć udział w Biegnij Warszawo, ale nie czują się na siłach, aby przebiec 10 kilometrów. Nie ma limitu wieku, liczy się tylko chęć udziału. Na trasie marszu można spotkać biegaczy, co jest dodatkową atrakcją.

Maszeruję – Kibicuję organizowane jest w ramach Światowego Dnia Marszu (World Walking Day), którego inicjatorem jest międzynarodowa organizacja TAFISA. Ideą powstania Światowego Dnia Marszu była chęć walki z otyłością i brakiem aktywności fizycznej. W Polsce impreza odbywa się od 2010 roku pod nazwą Maszeruję-Kibicuję.

Zapisy online oraz więcej informacji znajdziecie na stronie: www.biegnijwarszawo.pl