Justyna G.

Nazywam się Justyna Grabowska i mimo, że ukończyłam studia ekonomiczne, gdzieś w głębi duszy drzemie we mnie ukryta humanistka.

Kim jestem? Przede wszystkim jestem mamą i żoną. Rodzina jest moim azylem, dzięki niej zachowuję równowagę i wiem co jest w życiu najważniejsze. Bliscy dają mi poczucie sensu i ogromną siłę do działania.

DSC_4450_FOTO5Nigdy przesadnie nie interesowałam się sportem a wysiłek fizyczny czasami traktowałam wręcz jako zło konieczne. Jedyne co wzbudzało we mnie entuzjazm to tenis stołowy i na tym polu odnosiłam nawet sukcesy. Dopiero przed czterdziestką pokochałam ruch, sport i teraz bez tych endorfin nie wyobrażam sobie dnia codziennego: biegam, jeżdżę na rowerze, próbuję sił na rolkach.
Wychodzę ze swojej strefy komfortu i podejmuję nowe wyzwania, próbuję i testuję nowe aktywności. Staram się w swoim codziennym zapełnionym kalendarzu zawsze wygospodarować czas dla siebie. Jestem szczęściarą bo mam wokół inspirujące kobiety, które motywują mnie do działania i rozwoju.

4 rzeczy, które lubię:
♥ przyrodę o każdej porze roku ale szczególnie wiosną
♥ rysować, kreować w szerokim znaczeniu tego słowa, mam zdolności manualne i kiedyś wrócę do swojej niezrealizowanej pasji czyli do szycia 🙂
♥ kryminały, te najbardziej mroczne i krwawe przeczytałam kiedy byłam w ciąży
♥ dobre i zdrowe jedzenie (wbrew pozorom jedno nie wyklucza drugiego), zwracam uwagę na to co jem, co jedzą moi bliscy