Edyta

Nazywam się Edyta Kremer i żyję w myśl zasady, że wszystko co robię, ma mi sprawiać przede wszystkim przyjemność.

Moim głównym celem jest branie z życia tego, co najlepsze oraz osiąganie szczęścia i komfortu, m.in. poprzez dbanie o siebie i bliskich.

Edyta K

4 rzeczy, które lubię najbardziej:

♥ Uważnie studiuję tematy związane z dietami i zdrową żywnością, aby dostarczać organizmowi składników niezbędnych, a wręcz polepszających zdrowie, a nie działających na niego destrukcyjnie. Co nie znaczy, że nie sięgam po ulubioną kawę czy kieliszek czerwonego wina – w końcu przez chwilowe przyjemności również osiąga się szczęście 🙂
♥ Bardzo istotny jest dla mnie ruch. Ćwiczenia na siłowni i bieganie stały się moją pasją. Lubię spędzać czas aktywnie, mając w świadomości fakt, że poprzez sport inwestuję w swoje zdrowie, figurę, a przede wszystkim cudownie poprawiam swoje samopoczucie.
♥ Kocham zwierzęta. Jestem właścicielką Amaniego – psa rasy Rhodesian Ridgeback, który jest wulkanem energii i strasznym „przytulakiem”, mimo sporych gabarytów. Często spędzamy czas na długich spacerach lub biegamy w duecie po polach i lasach.
♥ Pisanie. To coś co sprawia, że czuję się zrealizowana i spełniona. Uwielbiam pisać artykuły czy sprawozdania, np. z imprez sportowych. Wyszukiwać nowości m.in. kosmetyczne i dzielić się nimi z czytelnikami.

Poza tym pracuję zawodowo w instytucji finansowej, a współprowadzenie bloga pozwala mi na realizację młodzieńczych marzeń o byciu dziennikarką 🙂