KruKam dla biegaczy Wyzwania Summer Running Lovers

Pasty orzechowe oraz bezcukrowe batony, to kolejna niespodzianka w naszej zabawie.

Tygodnie lata biegną jak szalone, a Wy nie zasypiacie gruszek w popiele, tylko wytrwale dokładacie biegowe kilometry w naszym instagramowym wyzwaniu Summer Running Lovers. Tak trzymać!

O zasadach wyzwania możecie przeczytać TUTAJ.

I UWAGA mimo, że wyzwanie trwa do 31 sierpnia br. w każdej chwili możecie dołączyć.

Pamiętajcie, że dla Uczestników mamy dwa rodzaje NIESPODZIANEK:

– pod koniec każdego tygodnia do uczestników trafią NIESPODZIANKI TYGODNIOWE – kryterium to najfajniejsze foty, bez względu na liczbę pokonanych km wyzwania. Musicie tu wykazać się szczególną kreatywnością 🙂

– po 31 sierpnia dla wybranych osób, które przebiegną minimum 125 km i „udokumentują” to dodatkowym zdjęciem z odczytem z aplikacji, mamy NIESPODZIANKI FINAŁOWE. Zdjęcie to oznaczcie hasztagiem: #SummerRunningLoversFINAŁ

 

Żeby nie zabrakło Wam motywacji, wyłoniłyśmy kolejnych uczestników wyzwania #SummerRunningLovers, na których już czekają „tygodniowe” niespodzianki od naszego Partnera.

Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch. Więc aktywność trzeba łączyć ze zdrowym odżywianiem. I to jakim! Pysznym i zdrowym.

Niespodzianki ufundowała firma KruKam, która ma w swojej ofercie pasty orzechowe i zdrową żywność. Możecie je kupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepach stacjonarnych na terenie Polski.

To co chcemy podkreślić, to fakt, że produkty KruKam są nie tylko pyszne, ale też najwyższej jakości.

Firma specjalizuje się w wytwarzaniu past orzechowych. Jesteście ciekawi jak orzechy wpływają na zdrowie? Sprawdźcie tutaj.

Już teraz wiesz dlaczego warto jeść pasty z orzechów 🙂 a KruKam ma ich wiele w swojej ofercie, m.in.: pasty z orzechów arachidowych, migdałowych, pistacjowych, kokosowych, daktylowe, z orzechów włoskich, nerkowców, laskowych, pecan. „Czyste” i z dodatkami, np. z białą czekoladą, słonym karmelem, a nawet z chilli. Można dostać zawrotu głowy 🙂

Hitem są również bezcukrowe chałwy i batony słodzone wyłącznie daktylami.  Znajdzie się też coś wytrawnego – pasta Tahini czy prażonego słonecznika a także zdrowe mąki, oleje, przyprawy i wiele, wiele innych pysznych produktów.

Same chętnie sięgamy po produkty KruKam, pasty orzechowe i inne produkty, dlatego z wielką przyjemnością i czystym sumieniem Wam je rekomendujemy. Zapewniamy, że znikają w oka mgnieniu.

A wybranym osobom dajemy możliwość spróbowania mixu past orzechowych i zdrowych batonów.

ZWYCIĘZCÓW OGŁASZAMY NA INSTAGRAMIE – zapraszamy!