SUMMER RUNNERS – przebiegnij 150 km w 6 tygodni

Zmierz się z Wyzwaniem SUMMER RUNNERS i przebiegnij w sumie 150 km w 6 tygodni -> zgarniaj niespodzianki od naszych partnerów!

Koniec z wymówkami: że gorąco, że słońce, że komary, że …

Regularny trening to klucz do sukcesu !! Z nami będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołącz do naszego Wyzwania #summerrunnners i ciesz się letnim bieganiem.

Żeby dodatkowo Cię zmotywować, co tydzień będziemy wybierać osoby, do których trafi niespodzianka od naszych pertnerów. TO MOŻESZ BYĆ WŁAŚNIE TY!

ZASADY:

♥ biegaj i wstawiaj w komentarzu pod tym wpisem, zdjęcia ze swojego każdego letniego treningu biegowego wraz z odczytem z zegarka/aplikacji (żebyśmy my i inni Uczestnicy Wyzwania mogli motywować się Twoim wynikiem)
pamiętaj: jeden trening = jeden komentarz pod  tym Wyzwaniem – >oczywiście ze zdjęciem 

♦ zabawa trawa przez 6 tygodni lata, START: 3 sierpnia 2019 META: 15 września 2019

cel: 150 przebiegniętych kilometrów

♣ co tydzień uczestnik wyzwania, który wstawi w komentarzu co najmniej jeden trening w danym tygodniu, ma szansę na niespodziankę od naszych partnerów

 

Bądź SUMMER RUNNEREM i dołącz do Wyzwania SUMMER RUNNERS

Zapraszamy!
Zabiegane
#150kmsummerrunners

 


Wyzwanie biegowe Summer Runners, tak samo jak lato, ma się niestety ku końcowi. Na szczęście nie brakuje Wam chęci, aby osiągnąć wynik i przebiec minimum 150 km, w terminie 3 sierpnia – 15 września. My wraz z Partnerami wyzwania nadal wzmacniamy Waszą motywację i dziś solidnie „sypniemy” nagrodami.

Uwaga! Ogłaszamy laureatów z ostatnich 2 tygodni (17-23 sierpnia oraz 24-30 sierpnia).

Pamiętajcie jednak, że to nie koniec wyzwania – bawimy się nadal i do 15 września rozdamy jeszcze kilka niespodzianek 🙂

Anna Matysiak – Hamerska i Justyna – otrzymują po pachnącym zestawie od Full Mellow.

Po solidnym treningu, należy się relaks. A ten na pewno umili cudownie pachnąca, musująca kula do kąpieli. Przyjemność gwarantowana. Możecie ją dodatkowo wzmocnić, gdy posmarujcie skórę apetycznym masłem do ciała. Dwie biegaczki obdarowujemy zestawami składającymi się z kuli do kąpieli i masła do ciała.

Full Mellow napisali na swojej stronie „Szczęście składa się z małych przyjemności…” W Full Mellow nie bierzemy siebie zbyt poważnie, lubimy wyzwania i eksperymenty staramy się odnajdować szczęście we wszystkim, co robimy. Ale zawsze poważnie myślimy o naszych produktach, ich jakości i składnikach. Ważne jest dla nas, aby nasze kosmetyki przede wszystkim miały własną integralność, były skuteczne i w dobrej cenie, bez wyzyskiwania planety lub ludzi do pozyskiwania składników. Full Mellow jest szczęśliwym miejscem, w których twórcy dbają o swoją pracę i są dumni z każdego stworzonego produktu.”

full mellow Zabiegane.com

Izabela Malinowska i Marta Podmanicka Agnieszka Skwiot– będą zawsze pamiętały, że bieganie to ich radość i chwila tylko dla nich. A to dlatego, że na nadgarstku będą nosiły przepiękne bransoletki z motywem biegaczki, ze sznureczkiem w wybranym przez siebie kolorze. Nagrody funduje Biżuteria Sportowa, która cieszy, motywuje i dodaje skrzydeł.

W ich ofercie znajdziecie ozdoby dla miłośników różnych sportów, nie tylko biegania. Idealne na prezent dla Ciebie 🙂 lub dla kogoś bliskiego.

biżuteria sportowa
dav

Mariusz Gut i JackRuns– dla Was nagrodami są zestawy żeli pod prysznic Salco – odzyskajcie utracone siły, podczas prysznica z użyciem żeli z serii Salco Derma Therapy.

Produkty te powstały w odpowiedzi na potrzeby osób aktywnych. Jednym słowem jest to wartościowa pielęgnacja skóry, połączona z codziennym prysznicem, a produkty zbudowane są na bazie naturalnych substancji odżywczych. I te zapachy: TRAWA CYTRYNOWA & MENTOL oraz OWOCE TROPIKALNE & MENTOL mmmm

Salco Zabiegane.com

Gratulujemy!

Odezwijcie się do nas na mail: kontakt@zabiegane.com – napiszemy Wam, jak odebrać nagrody.

 


Udział w naszym wyzwaniu biegowym Summer Runners jest bardzo opłacalny :-).

Po pierwsze robicie formę na jesienne starty, po drugie spalacie letnie lodziki i goferki, a po trzecie dostajecie super nagrody za uczestnictwo i motywację, jaką dajecie nam oraz wszystkim wokoło.

Nagród mamy dużo, więc w każdej chwili możecie dołączyć do naszego letniego biegania – biegać i dostawać niespodzianki od Partnerów wyzwania!!!!!!!

 

Osoby, które nagradzamy za drugi tydzień Wyzwania:

 

23.08.2019

♠ Kasia Wyrzykowska – otrzymuje bon podarunkowy w wysokości 100 zł od ACHA Studio Biżuterii na zakupy w sklepie internetowym.

Kasia nie poddaje się! Mimo upału dzielnie dokłada kolejne kilometry – na liczniku ma już 65 km :0

Biżuteria marki ACHA powstaje z myślą o współczesnej kobiecie, ceniącej nowoczesny minimalizm, szlachetność i jakość, a przy tym pragnącej subtelnie wyrazić emocje. Ręcznie tworzone minimalistyczne dzieła ze starannie dobieranych materiałów najwyższej jakości (srebro próby 925 i wyselekcjonowane kamienie).

W sklepie ACHA znajdziecie niepowtarzalną biżuterię, która podkreśli styl, osobowość, kobiecość, wyrażając przy tym subtelnie piękne emocje. Co więcej, uczyni wyjątkową każdą stylizację.

 

♥ Andrzej Prawelski, który ma już w nogach 69 km – otrzymuje od nas zestaw żeli pod prysznic marki Salco.

Sól zawarta w produktach do pielęgnacji ciała Salco leczy, wzmacnia i regeneruje organizm. Nie ma nic lepszego po treningu niż prysznic z użyciem żelu Salco lub kąpiel solankowa, z właściwościami aromaterapii. Dają wyjątkowy, naturalny efekt terapeutyczny od dawna wykorzystywany w lecznictwie uzdrowiskowym, sportowej odnowie biologicznej i rehabilitacji – link do sklepu online: http://www.salcosklep.pl/

 

 

Zwycięzcom gratulujemy. Odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej – powiemy Wam jak odebrać niespodzianki.


13.08.2019

♠ Anna Stener, Agnieszka Skwiot i Kasia Gaweł – Łoboziak –  otrzymują zestawy kosmetyków od firmy Lirene. Lirene to zespół polskich kobiet-ekspertów, które kierowane pasją odkrywania prowadzą zaawansowane badania naukowe i tworzą innowacyjne formuły kosmetyków, abyście każdego dnia wyglądały i czuły się piękne. To kobiety takie jak Wy – zajęte, zabiegane, ceniące chwile dla siebie. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki, które każdego dnia śledzą trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe kosmetyki – dla Was, a także dla siebie. https://lirene.pl/

♥ Łukasz Bednarczyk – otrzymuje od nas zestaw żeli pod prysznic marki Salco – naszego ulubionego specjalisty od soli (niekoniecznie trzeźwiących, ale z pewnością relaksujących). Sól zawarta w produktach do pielęgnacji ciała Salco leczy, wzmacnia i regeneruje organizm. Nie ma nic lepszego po treningu niż prysznic z użyciem żelu  Salco lub kąpiel solankowa, z właściwościami aromaterapii. Dają wyjątkowy, naturalny efekt terapeutyczny od dawna wykorzystywany w lecznictwie uzdrowiskowym, sportowej odnowie biologicznej i rehabilitacji.  http://www.salco.pl/

Zwycięzcom gratulujemy. Odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej – powiemy Wam jak odebrać niespodzianki.

 

A wszystkich uczestników wyzwania i obserwatorów zachęcamy do dołączenia do Summer Runners. Poza nagrodami „tygodniowymi”, będą też niespodzianki estra!

Zaglądajcie regularnie na nasz blog i kanały social media (Instagram i Facebook), żeby niczego nie przegapić!

 

Z biegowymi pozdrowieniami

Zabiegane