SUMMER RUNNERS – przebiegnij 150 km w 6 tygodni

Zmierz się z Wyzwaniem SUMMER RUNNERS i przebiegnij w sumie 150 km w 6 tygodni -> zgarniaj niespodzianki od naszych partnerów!

Koniec z wymówkami: że gorąco, że słońce, że komary, że …

Regularny trening to klucz do sukcesu !! Z nami będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołącz do naszego Wyzwania #summerrunnners i ciesz się letnim bieganiem.

Żeby dodatkowo Cię zmotywować, co tydzień będziemy wybierać osoby, do których trafi niespodzianka od naszych pertnerów. TO MOŻESZ BYĆ WŁAŚNIE TY!

ZASADY:

♥ biegaj i wstawiaj w komentarzu pod tym wpisem, zdjęcia ze swojego każdego letniego treningu biegowego wraz z odczytem z zegarka/aplikacji (żebyśmy my i inni Uczestnicy Wyzwania mogli motywować się Twoim wynikiem)
pamiętaj: jeden trening = jeden komentarz pod  tym Wyzwaniem – >oczywiście ze zdjęciem 

♦ zabawa trawa przez 6 tygodni lata, START: 3 sierpnia 2019 META: 15 września 2019

cel: 150 przebiegniętych kilometrów

♣ co tydzień uczestnik wyzwania, który wstawi w komentarzu co najmniej jeden trening w danym tygodniu, ma szansę na niespodziankę od naszych partnerów

 

Bądź SUMMER RUNNEREM i dołącz do Wyzwania SUMMER RUNNERS

Zapraszamy!
Zabiegane
#150kmsummerrunners


Udział w naszym wyzwaniu biegowym Summer Runners jest bardzo opłacalny :-).

Po pierwsze robicie formę na jesienne starty, po drugie spalacie letnie lodziki i goferki, a po trzecie dostajecie super nagrody za uczestnictwo i motywację, jaką dajecie nam oraz wszystkim wokoło.

Nagród mamy dużo, więc w każdej chwili możecie dołączyć do naszego letniego biegania – biegać i dostawać niespodzianki od Partnerów wyzwania!!!!!!!

 

Osoby, które nagradzamy za drugi tydzień Wyzwania:

 

23.08.2019

♠ Kasia Wyrzykowska – otrzymuje bon podarunkowy w wysokości 100 zł od ACHA Studio Biżuterii na zakupy w sklepie internetowym.

Kasia nie poddaje się! Mimo upału dzielnie dokłada kolejne kilometry – na liczniku ma już 65 km :0

Biżuteria marki ACHA powstaje z myślą o współczesnej kobiecie, ceniącej nowoczesny minimalizm, szlachetność i jakość, a przy tym pragnącej subtelnie wyrazić emocje. Ręcznie tworzone minimalistyczne dzieła ze starannie dobieranych materiałów najwyższej jakości (srebro próby 925 i wyselekcjonowane kamienie).

W sklepie ACHA znajdziecie niepowtarzalną biżuterię, która podkreśli styl, osobowość, kobiecość, wyrażając przy tym subtelnie piękne emocje. Co więcej, uczyni wyjątkową każdą stylizację.

 

♥ Andrzej Prawelski, który ma już w nogach 69 km – otrzymuje od nas zestaw żeli pod prysznic marki Salco.

Sól zawarta w produktach do pielęgnacji ciała Salco leczy, wzmacnia i regeneruje organizm. Nie ma nic lepszego po treningu niż prysznic z użyciem żelu Salco lub kąpiel solankowa, z właściwościami aromaterapii. Dają wyjątkowy, naturalny efekt terapeutyczny od dawna wykorzystywany w lecznictwie uzdrowiskowym, sportowej odnowie biologicznej i rehabilitacji – link do sklepu online: http://www.salcosklep.pl/

 

 

Zwycięzcom gratulujemy. Odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej – powiemy Wam jak odebrać niespodzianki.


13.08.2019

♠ Anna Stener, Agnieszka Skwiot i Kasia Gaweł – Łoboziak –  otrzymują zestawy kosmetyków od firmy Lirene. Lirene to zespół polskich kobiet-ekspertów, które kierowane pasją odkrywania prowadzą zaawansowane badania naukowe i tworzą innowacyjne formuły kosmetyków, abyście każdego dnia wyglądały i czuły się piękne. To kobiety takie jak Wy – zajęte, zabiegane, ceniące chwile dla siebie. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki, które każdego dnia śledzą trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe kosmetyki – dla Was, a także dla siebie. https://lirene.pl/

♥ Łukasz Bednarczyk – otrzymuje od nas zestaw żeli pod prysznic marki Salco – naszego ulubionego specjalisty od soli (niekoniecznie trzeźwiących, ale z pewnością relaksujących). Sól zawarta w produktach do pielęgnacji ciała Salco leczy, wzmacnia i regeneruje organizm. Nie ma nic lepszego po treningu niż prysznic z użyciem żelu  Salco lub kąpiel solankowa, z właściwościami aromaterapii. Dają wyjątkowy, naturalny efekt terapeutyczny od dawna wykorzystywany w lecznictwie uzdrowiskowym, sportowej odnowie biologicznej i rehabilitacji.  http://www.salco.pl/

Zwycięzcom gratulujemy. Odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej – powiemy Wam jak odebrać niespodzianki.

 

A wszystkich uczestników wyzwania i obserwatorów zachęcamy do dołączenia do Summer Runners. Poza nagrodami „tygodniowymi”, będą też niespodzianki estra!

Zaglądajcie regularnie na nasz blog i kanały social media (Instagram i Facebook), żeby niczego nie przegapić!

 

Z biegowymi pozdrowieniami

Zabiegane