WYZWANIE – przebiegnij 100 km w październiku i zdobądź nagrody!

Spróbuj zmierzyć się z naszym Wyzwaniem i przebiegnij w sumie 100 km w październiku.

Promotorką Wyzwania jest Justyna G., która za cel postawiła sobie jesienne 100 km!

Regularny trening co kilka dni na pewno stanie się kluczem do sukcesu. Startujemy więc z Wyzwaniem i będziemy podliczać kilometry przebiegnięte w październiku.

Żeby dodatkowo Cię zmotywować, co tydzień nagrodzimy wybrane przez nas osoby, które podejmą się Wyzwania. TO MOŻESZ BYĆ WŁAŚNIE TY!

 

ZASADY:

♦ wstawiaj w komentarzach pod tym wpisem, zdjęcia ze swojego treningu biegowego wraz z odczytem z zegarka/aplikacji (żebyśmy my i inni Uczestnicy Wyzwania mogli motywować się Twoim wynikiem)

♦ zabawa trawa przez cały październik, a Ty wstawiaj zdjęcia z każdego swojego treningu. Tylko pamiętaj: jeden trening = jedno zdjęcie pod Wyzwaniem

 

Zapraszamy!

Zabiegane

#100km #100kmwpazdzierniku

 17-10-2018

Justyna G. ma już na liczniku  66 km. A jak Wam idzie realizacja celu #100kmwpazdzierniku?

Pierwszą osobą, która zostaje przez nas nagrodzona jest Justyna.

Justyna otrzymuje okulary sportowe firmy Arctica (model do wyboru ze strony www.arctica.pl/okulary-sportowe)!

Wszystkie produkty marki Arctica od początku istnienia związane są ze sportem i aktywnością fizyczną. Oferowane okulary oraz akcesoria dedykowane są zarówno dla zawodowców, jak i amatorów.
Akcesoria Arctica cechuje najwyższa jakość, trwałość, funkcjonalność i nowoczesny design. Dzięki temu firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, zwłaszcza tym, którzy cenią komfort oraz wygodę użytkowania a także chcą mieć pewność, że zakupione okulary czy gogle będą efektywnie spełniać swoje zadania i wytrzymają dłużej, niż jeden sezon !

 

arctica okulary Zabiegane.com

 

Serdecznie gratulujemy!

Za wszystkich trzymamy kciuki, żeby osiągnęli swój cel.

Wszystkich zachęcamy do podjęcia wyzwania i wspólnej zabawy, bo kolejne niespodzianki już czekają. Do Wyzwania możecie dołączać przez cały październik!!!

 

 

Zabiegane