Codziennie inny smak odżywki białkowej – Shape It!

Odżywki białkowe lubię i stosuję.

Produkty jednych firm są za słodkie, inne mają kiepską mieszalność czy chemiczny posmak. Czasem też kupuję duże opakowanie odżywki białkowej o wybranym smaku i w połowie okazuje się, że ten smak mi się znudził, czy nawet nie odpowiadał mi od początku.

Firma Shape It wyszła naprzeciwko tym, którzy lubią różnorodność. Kupujemy bezsmakowy koncentrat białek serwatki i codziennie możemy degustować inny aromat, dodając do bazy wybraną saszetkę smakową. Do wyboru jest m.im.: malina, vanilia, arbuz, pomarańcza, tropical, grapefruit.

Białko ma dobrą mieszalność, a dodane aromaty gwarantują mu delikatny smak, co jest rewelacyjne podczas dodawania do odżywek białkowych owoców czy innych dodatków, w celu stworzenia bardzo pożywnego koktajlu.

 

 

Koncentrat białkowy Shape It dodaję też jako bazę omletów białkowych. Neutralny smak nie koliduje z polewami, które dodajemy do dania.

 

Zapraszam Was do zapoznania się z opisem odżywki na stronie producenta <TUTAJ> i zachęcam do zakupów na stronach www.shapeit.pl oraz www.sensilab.pl. Wpisując podczas zakupów kod: SENDSZAL115 otrzymacie 15% zniżki. Zapraszam!

  • Artykuł o tym jak naturalne produkty pomagają spalić tłuszcz http://sarafis.pl/sarafis-pl-radzi/naturalne-produkty-ktore-pomoga-ci-spalic-tluszcz.html Znajdziesz tu informację o warzywach i owocach na przykład borówka amerykańska, która jest bogata w wiele witamin. Zbawienny wpływ mają też różnego typu przyprawy takie jak cynamon czy pieprz cayenne. Czasem warto sięgnąć po naturę niż odżywki. 🙂

    • Natura, naturą, ale czasem tak jest że tej natury akurat nie mamy w domu, a białko trzeba dostarczyć – jest więc odżywka. I ona dostarcza głównie białko, a nie witaminy.